Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boogie84

    veterán

    válasz Redneck #888 üzenetére

    Grafikára egy szavunk sem lehet, kár vitatni. Szép a játék!

    Az irányítást lehet felróni hibának, mert kb a hátsókerekes autókkal alig lehet menni normálisan, hozzáteszem egyenlőre csak az alap Dodge-ot,NSX-et, Mclaren MP4-et próbáltam. ( billentyűzet )
    Nem próbáltam kormányt a játékhoz, de azt hiszem felesleges is lesz, mert olyan kanyarok vannak benne, amit billentyűzet ellenkormányzás (ami csak két gombnyomás) is alig lehet megoldani. Lehet h az én képességeim kevesek ehhez. Bááár -> belőttem egy T1 meccs után egy T3-at Honda NSX, és ott 2. lettem jól elhúzva a többi kacsázótól online. Valszeg AI ellen esélytelen lettem volna, mert azok ugye nem olyan gyakran hibáznak mint a mókus aki billentyűzettel püföli a gázt. :)

    Pályák hangulatosak, DE olyan szűkek h a multi szinte idegeskedéssel telik. :O Csinálhattak volna kicsit szélesebb pályákat h jobban elférjenek az emberek egymás mellett. Vagy lehet h csak az emberek számára szűk a pálya és a gumicsizmás paraszt csak azért is neked megy ha el akarsz mellette menni? Volt rá példa.

    Nálam elég gyakran kilép a játék magától. Ha valakit spektálni szeretnék akkor 100% h kidob. Nálatok működik?

    Voice chat. Nálam egyszerűen nem lehet kikapcsolni, folyamatosan ad a mikrofonom. :U Tudja valaki, h hol tudom kikapcsolni? Steamen már visszalőttem h csak akkor kapcsoljon miki ha gombot nyomok, nincs köze hozzá! Próbáltuk. Ötlet?

    Egyenlőre az irányítás az ami fájó pont. Az első részben simán lehetett menni a bitang erős hátsókerekes autókkal. Bízom benne h érkezik majd egy patch erre is.

    A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Új hozzászólás Aktív témák