Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz Cathfaern #368 üzenetére

    Azért ez a verziószámozás kezd komikus lenni

    Enyhén szólva. :DDD De az azért megnyugtató, hogy egyenlőre még nem sürgetik az addonokat. Így is szépen fejlődik, azokkal csak rontanának rajta. Ha olyan hasznos lenne, akkor úgyis már rég át Chrome-osították volna a FF-ot és nem érezne szükségét az elégedetlen FF-os tábor. :U

    AdBlock megoldható globálisan, nekem legjobban talál a Google-val való szinkronizáció hiányzik, legalább a könyvjelzőkön. Na meg az egyéni billentyűkonfiguráció, kontextmenüs keresők, és jó volt Operában a jobb-bal, bal-jobb klikkes előre-vissza féle FastForward.

    A dokkolást észre sem vettem eddig. Tényleg ötletes, mondjuk leginkább csak 1920-as monitoron lehet élvezni, ahol ha nincs sidebar, meg tudsz jeleníteni 2db 960-as szélességű lapot, amivel az 1024-re optimalizált oldalak többségénél nem kell már vízszintesen görgetned.

    A görgetés nagyságát nem tudod állítani, maximum a Windows vezérlőpultjában, vagy okosabb egérdrivereknél azon belül, akár szoftverspecifikusan.
    Egyébként megszokható. Chromiumban már hónapok óta így van, az elején én sem örültem neki, hogy lassú, de pár nap után ráálltam és már a Chrome tűnt gyorsnak.
    Ha meg gyorsan akarsz egy oldal aljára érni, ott a End és Home billentyű, lapozáshoz a PageUp, PageDown, vagy ha megnyomod a középső gombot, az autoscroll.

Új hozzászólás Aktív témák