- Milyen házat vegyek?
- Projektor topic
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezetékes FEJhallgatók
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Sokrétű segédkijelzővel gyarapodott a Corsair portfóliója
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- TCL LCD és LED TV-k
- Merevlemezek megbízhatósága, élettartama
Aktív témák
-
csizzah
aktív tag
A képekre én is kínáncsi lennék.
-
csizzah
aktív tag
Up!
-
csizzah
aktív tag
válasz
Lotusomega #279 üzenetére
Szerintem mindent jól csináltál, a trafóhoz én nem nyúltam egyáltalán, anélkül is szuper lett a hangja, szerintem minden a fekete doboz kitömésén múlik, nekem ott szelelt a legjobban.
Amúgy a basszus azért jóval szebb lett, de azért még mindíg nincs közel a Hi-Fi hangzáshoz, lehet h te túl sokat vártál?
Ha van jobb hangkártyád mindenképpen cseréld ki. -
csizzah
aktív tag
Én is kipróbáltam, háát.., mit mondjak, én mindíg azt hallottam jobbnak, amit éppen rádugtam, vagy ötször átcseréltem a kábeleket, de igazából nem hallottam számottevő különbséget.
Igaz annyi különbség volt, hogy ha alapállásban teljesen felcsavartam a hangerőt(nem zenehallgatás közben) akkor a 3*RCA-Jack kábellel hangosabb volt a búgás-súgás~erősebb volt a jel?
Ez már szerintem ilyen marad, bármit csinálunk vele számottevő javulásra nem számíthatunk(Krila tuningja persze azért sokat dobott rajta)
Majd gyűjtögetünk egy kis pénzet, aztán jöhet valamilyen igazi hifi erősítővel bazi nagy hangfalakkal, ahogy kell. -
csizzah
aktív tag
Szerintem próbáld ki előtte, ha a szivacs ragasztáshoz akarod használni, akkor egy kis darabot ragassz fel vele v hova, tömítéshez pedig csorgasd rá valamilyen kábelre előtte.
Egyébként nekem tömítésre nem volt szükségem mindkét kábel körül szépen körbe volt csorgatva, de azért körberagasztottam jó erös ragasztószalaggal, hogy még véletlenül se... -
csizzah
aktív tag
Javaslom próbáld ki előtte v milyen műanyagon, de egyébként nem igazán kell műanyagra ragasztani semmit, kivéve ha a fekete dobozra is akarsz vattát, vagy szivacsot rakni. Hogy a szivaccsal hogyan viselkedik az más tészta, de abból is javaslom próbálj ki belőle egy kis darabon.
Én egyébként semleges szilikonpasztát használtam (műgyantát sehol nem találtam, pedig megnéztem pár helyen) az egész jól bevált csak egy kicsit lassan kötött, amúgy ez tömítésre is jó ha szükség van rá.
-
csizzah
aktív tag
Üdv mindenkinek!
Nem tudja véletlenül valaki h Fehérváron hol tudnám beszerezni a szóban forgó vattát, ill. a hangfalszivacsot?
Előre is köszi.
Aktív témák
- LG 55B4 - 55" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- Bomba ár! HP EliteBook 840 G3 - i5-6GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" HD I Cam I W10 I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H610M i5 12400F 16GB DDR4 1TB SSD RTX 4060 8GB Rampage Shiva Cooler Master 650W
- EMESE! 16napot futott! MacBook Pro 16 i7-9750H 16GB RAM 512GB SSD RX 5300M 1 év garancia
- Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest