- Apple asztali gépek
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Projektor topic
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Elkészült az SMIC 5 nm-es node-ja, de a kínaiaknak haszna nincs rajta
- ASRock lapok általában
- Autós kamerák
- ASUS ROG Ally
- Az SK Hynix elárulta, hogy meddig nem lesz elég memória
Aktív témák
-
t1
veterán
Hali!
hát nem tudom de elég xar ez a kártya; talán internetezésre alkalmas..
Mér nem vettél inkább egy Ti4200-est használtan 12k-ért.
Az árát viszont megérte... -
szatocs
őstag
Nekem is ilyen volt az előző. Nekem Innom volt, aktív hűtéssel, nem igazán melegedett. Keresztapámé Asus volt, passzívval, nah az úgy melegszik, mint a bolond. Persze minden érték alap volt. Ennél a kártyánál igaz volt, hogy az Inno jobb, mint az Asus. És az enyém gyárilag 30 Mhz - cel több volt, mint a referencia.
-
L@co
aktív tag
Hello!!
Nekem a gyengébb gépembe most ilyen van és nekem (alapon 250/332 használom, de) még 300/450-en gyönyörűen muzsikál hiba nélkül!!! -
California01
csendes tag
Ilyen kártyám volt és megkell hogy mondjam nem ér semmit!!!
Én főleg tuningra használtam már a gépem nem erről megy de tegnap megnéztem a kártya fizikai határait és nem csalódtam [250/331]-ről nem vártam volna de [406/508]-ig sikerűlt tolni!!!
Ekkor két táphűtő volt segítségemre!!!!
A 3Dmark03-ban pedig így nőtt az eredmény a 115%os össz tuningot követően: 864-default ====> 1479 (végtuning)!így már hibázott (nem is gyengén)
SZAL EZ A VGA TUNINGRA KIRÁLY!!!!! és nem várt eredményeket tud mutatni
-
Ger|
aktív tag
jah 128 bitessel 8000 körül kaptál volna... Ha sikerül jól felhuznod a memóriát..
mondjuk az alap 300ról, ami ugye elég silány, és gyakorlatilag 150nek felel meg legalább 7-800-ra, akkor már nyert ügyed van, de ez lehetetlen.
Amúgy vannak fx5200-ak amiknek a memóriája simán 512-et meg és 128 bitessek. Ezek azért ott vannak. -
Bero
aktív tag
6k-volt
-
Bero
aktív tag
ennyire xar?
-
djtörök
senior tag
a játékot felejtsd is el
-
#30814464
törölt tag
mit jelent az as baromi olcso?mert ha 5000-nél drágábban vetted akkor át*asztak
-
Bero
aktív tag
Szóval én vettem egy ilyen karit. Baromira olcsón (remélem).
Szerintetek mit ér?
Aktív témák
- ZOTAC GeForce RTX 3080 AMP Holo 10GB GDDR6X 320 bit
- GIGABYTE RTX 5090 32GB GDDR7 AORUS XTREME WATERFORCE - Új, Bontatlan, 3 év garancia - Eladó!
- ASUS RTX 5090 32GB GDDR7 ROG ASTRAL LC OC - Új, Bontatlan, 3 év garancia - Eladó!
- GAINWARD GeForce RTX 4070 Ghost 12GB GARANCIÁLIS, DOBOZZAL, SZÁMLÁVAL
- BONTATLAN ASUS Prime Radeon RX 9070 XT 16GB GDDR6 OC Edition
- MacBook felváráslás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- ÚJ ELEKTROMOS ROLLER Black friday Hardverapró.húúú!!! 2/3 ár alatt a és e-bike dobozban, 1 év gar.:
- Apple iPhone 15 128GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad Ultra Docking Station (40AJ)
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi

Én főleg tuningra használtam már a gépem nem erről megy de tegnap megnéztem a kártya fizikai határait és nem csalódtam [250/331]-ről nem vártam volna de [406/508]-ig sikerűlt tolni!!!
Ekkor két táphűtő volt segítségemre!!!!
A 3Dmark03-ban pedig így nőtt az eredmény a 115%os össz tuningot követően: 864-default ====> 1479 (végtuning)!így már hibázott (nem is gyengén)



