Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz tomcica #78935 üzenetére

    2,5 óránál benyomtam egy bio energy gelt, akkor már nagyon éhes voltam.
    A fosis verseny után Szlovéniában felfutott egy hegyre, majd le és akkor durrant a bokája -> 20 nap kihagyás -> mivel a futás élete ezért valamennyire megborult fejben, de már visszajött nagyjából. Mostanában nem edzünk együtt, mert teljes egészében a saját edzésemet csinálom hajnalban. Esti mulatságok rossz hatással vannak rám, ezért azokból is kimaradok.
    Van még cimbije, aki néha a pályán van, de csak okoskodnak, hogy nem így kell, ahogy stb. Én tudom, hogy jó úton vagyunk + elég fura poénokat lőnek pl. visznek Balatonra 03:40-es iramfutónak meg ilyenek, de a hangsúly mellette inkább bántó, mint vicces. Szóval elvagyok én egymagam hajnalban :K Észosztás nem hiányzik tőlük, utána meg ott a család...
    Jó példa még a véleményük a laza futásról, ami egy "szuttyogás", soha nem leszek tőle gyors. Ja csak ez a szuttyogás adja az alapot ahhoz, hogy ki tudom tartani a gyorsabb tempót, de nem akarok én senkit meggyőzni :N Tavaly próbáltuk intervallum edzéssel télig. Ez a réteges viszont már most 15k PB-t dobott sima edzésen. Nálam egyértelmű melyik a jobb módszer! :R

    Plusz látom, hogy a dinamikán megy el egy halom idő, de én nem voltam atléta és a több év ellenére idő kell a testnek mire rááll + azé van némi extra súly is :) Most a 03:45 körül tempóról beszélünk...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák