Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz -Solt- #520 üzenetére

    Az nem semmi. :(((

    Olyan rég raktam össze a gépemet hogy nem emlékeztem hogy nálam mi a helyzet ez ügyben.
    ,de nyilván emlékeznék ha valami gebasz lenne a házammal (ami szembetűnt az leírtam), igaz ez Arc.
    Pláne hogy az első voltam aki ilyen házat vásárolt legalábbis a topikban biztosan és tuti megemlítettem volna a cikkemben.

    Szóval direkt leállítottam a gépet és kicsavartam a vga tartó csavarokat de nyoma sincs a nálad adódott jelenségnek. :N

    Lehet meg kellene nézned az alaplap rögzítését ahogy Egon is írta.
    Nálam az MSI HD5770 Hawk + ASUS M4A88T-I Deluxe páros az SG05-ös házban ugyanígy elállt mint nálad a mostani helyzetben ill. ezt megelőzően a J&W Minix + ref. Sapphire HD5770 is de nem zavart, oda fogtam a hátlapot és rögzítettem.
    Persze nálad a további kártyák sem stimmelnek ezért tényleg meg kellene nézned, lehet csak egy csavar nincs jól meghúzva, nem fekszik fel rendesen vagy ne adj isten ferdén csavartad be és ettől áll feljebb a hátsó rész.

    Hozzáteszem, elhiszem hogy minden passzol és a házzal nem stimmel valami amire eddig még nem volt példa de megtörténhet!

    Amúgy nekem is küzdős az alaplap beszerelése mert rá kell tartanom a hátsó felére mivel a hátlap ilyen szigetelést kapott ami kissé eltartja a lapot (kissé merev az a szivacs + fólia) ha csak úgy ráhelyezem és egyáltalán nincs fedésbe a rögzítési pontok furataival.
    Szóval oda kell figyeljek mikor hol tolom a lapot és melyik csavart mikor rögzítem hogy jó legyen a végeredmény.

    Remélem mostanra meglett az estleges hiba oka vagy ha más nem akkor gari után te is boldog FD ház tulaj lehetsz. :)

    (#525) Gerisz

    Én is így vártam. :K
    Nálam anno a Webáruház 22.-23.-ra igazolta vissza.
    21.-én már a futár cégnél volt aki még aznap értesített hogy szállítmányt kapok.
    Másnap itt is volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák