Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sch_a

    addikt

    Nekem a demo nem tetszett, nem is játszottam vele sokat. Nem szeretek a gép ellen játszani. Az UT viszont rendesen beszippantott. Szerintem király lett. Mondjuk a lövés nagyon fura... 8-10 méterről is konstans 3 méterről mellé lövik. A rövid passzos játékot lehet tolni ezerrel. Zsetonlöketek már az elejétől elérhetőek, meg ugye lehet kölcsönözni egy csomó játékost. Ribery és Reus már az elején elérhetőek (rájuk emlékszem), de pl. 27-es szinttől már fel lehet oldani Bale-t is. Fejes gólom ha jól emlékszem még nem volt, távoli lövésből meg biztos, hogy nem szereztem még gólt. Viszont kaptam egy jó 40 méteres bombát, pont úgy pattant a labda, hogy jól el lehetett lőni és simán átszállt a kapusom felett, hiába ment középre. Fogjuk rá, hogy reálisabb lett. Azzal, hogy nehezebb gólt fejelni és távolról gólt lőni, szerintem jobban kijön a játékosok közti különbség és kevesebb múlik a csapatok erősségén. A fürgébb játékosok nagyon élnek, vele pl. vertem már egy csomó gólt: [link]. :DDD A web appba még mindig nem tudok belépni, a trial időt meg nem akarom kereskedéssel tölteni, úgyhogy egyelőre csak gyorsban összedobtam ezt a csapatot: [link]. Szerintem jó lesz ez az UT, a játszósabb playereknek kedvez.

Új hozzászólás Aktív témák