Hirdetés

Aktív témák

  • Mirage

    tag

    Szép estét,

    A mai nap zeneszáma: Front Line Assembly – Next War [link]

    Huh, a tegnapi nap úgy kimaradt, hogy csak csuda, eszembe se jutott, hogy írnom „kellene”, úgy kidőltem este.
    Sok minden azért nem történt, reggel letudtam a fogászatot, ezúttal nem volt problémás annyira a fog, úgyhogy jól haladtunk, de még mindig nincs közel a vég. Egyelőre úgy tűnik, hogy még nagyjából 5 alkalommal mennem kell. Pénzben nem tudom mit fog ez jelenteni a végére, egy százasnál már biztosan tartunk.
    Mindenesetre várom már a végét, valamiért mikor hozzányúlnak utána aznap eléggé fáj, de aztán másnapra semmi.
    A tegnapi nap fénypontja volt, hogy átvettem végre a könyveket, úgyhogy elkezdhettem olvasni végre Frank Herbert Dune sorozatát.
    Haza fele a nagy istennek sem akart működni a tempomat a kocsiban, annyira sokat nem használtam szóval nem akadtam fel rajta nagyon, betudtam a kora 2000-es évek francia elektronikájának a dolgot. :DDD

    A mai nap röviden: Jó hideg, és esős napra ébredhettünk ma, ami azt illeti nekem már abszolút „itt az ősz” érzésem van minden téren.
    Búcsút intettem a rövidnadrágnak, és már a zokni is muszáj szinte különben fázik a talpam.
    Igazából a hűvösebb idő és az eső annyira nem zavar, az már jobban, hogy egész nap szürkeség van odakint, bent pedig még a sok ablak ellenére is szürkeség.
    De azért a fagyi még ma is jól esett! :K

    A délelőttöt javarészt takarítással töltöttem.

    Kicsit furcsállom, hogy a legtöbb egyetem kezdő ismerősöm tök sok mindent tud már, van, akinek az órarendje is megvan már talán, mi meg az augusztusi levelen kívül nem kaptunk semmi egyéb infót.
    Végülis le van benne írva „minden”, hogy mi mikor várható, úgyhogy talán feleslegesen van hiányérzetem, és kicsit feleslegesen türelmetlen vagyok, csak hát na, fura nekem hogy ilyen későn indul be az oktatás, a jövőhét még abszolút program mentes és még csak utána lesznek ismertető programok, de tanítás még akkor sem.

    A hűvösebb időnek van annyi pozitív vonzata, hogy sokkal jobban szeretek ilyenkor edzeni, kevésbé fáraszt le így, arról nem is beszélve, hogy nem izzadok annyira, szóval ilyen szempontból már vártam.

    Megvettem a CMS2021-et, csak úgy poénból, jó kis casual játéknak tűnik. Az alapoknál nem tudok többet, ami az autó karbantartást illeti, de azért így is megtalálok benne mindent, annyira azért nem mély a játék. Egy-egy órácskát el lehet tölteni vele.

    És ha már játékok, reggel kicsit elszöszmöszöltem az FFXIV karakter készítőjében, és a végeredmény egy kifejezetten szimpi Elezen karakter lett.
    Bevallom, annyira nem vagyok oda a magas karakter modellekért, de végülis mit ad isten, pont a mai naptól lett akciós a Fantasia, úgyhogy megvettem és átváltottam rá a Miqo’te karakteremről.
    Elég élesváltás, de asszem nem bántam meg. :Y

    Talán sokaknak nem számít ez, de nekem azért fontos, hogy érezzek valamennyi kötődést a karakter iránt, pláne, ha már ennyi időt beleöltem, így nem szívesen váltogatom, volt már hogy megbántam, mert például valahogy nem éreztem úgy, hogy jól bele tudom képzelni magam, ami azért szerintem fontos, végétére is csak egy (MMO)RPG-ről beszélünk.

    Szívesen elkezdenék újra raidelni, érzem hogy lenne kedvem és energiám hozzá, de ahhoz keresni kellene egy csapatot is, akinek kompatibilis tud lenni az időrendje az enyémmel... ez a legnehezebb része a dolognak általában.
    Sokan akkor kezdik a progot amikor Én már aludni megyek, a kipihentség viszont számomra sokkal többet ér mint bármilyen in-game drop, úgyhogy virrasztani tuti nem fogok. :))


Aktív témák