Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apach

    senior tag

    válasz Challenger01 #956 üzenetére

    hali. ez egy fogós kérdés. de én ezért csinálom azt, hogy:

    a játék mappájában a mods mappán BELÜL Újabb mód mappákat csinálok, és minden egyes cuccot, gépeket, utánfutókat vagy akár egyéb eszközöket, külön külön egyesével teszem bele. a mappákat sorszámozom így hogy: maps1, maps2, vagy épp maps10, stb. 1 től indulok, és megyek felfelé akár 100 ig is. jelenleg durván számolva is, 130 mód van berakva nekem játékba. ha akad a játék miután megveszel egy gépet, akkor érdemes MINDEN módot kiszedni, és EGYESÉVEL visszatenni majd tesztelni a gépet megvétele után pár percig. ennyi idő alatt ki kell jönnie az akadásnak vagy hibának. dobra fel és mindenhova, vagy épp padló gázzal menni és hirtelen fordulni, stb. én így szoktam.

    másik kérdésedre a válasz, cukorrépát burgonyát, vagyis, a 4 gyári alap növényen kívüli növényeket, csak úgy tudtok vetni, ha azt, az adott mapba beletette a készítője, vagy az, aki engedélyt kapot a módosítására a bizonyos map készítőjétől. ezért ha ilyeneket akarsz vetni, ajánlom a modhoster oldalt, ahol normál méretű mapban, láttam a héten olyant, hogy 30 valahány növényt lehet rajta vetni stb.

    Magyarosítást viszont tudtommal, nem lehet letölteni külföldi nyelvű játékra. ezért célszerűbb megvenni az eredetileg is magyar nyelven kiadott Farmer Simulator 2011 vagy Farmer Simulator 2011 Platinum Edition-t.

    [ Szerkesztve ]

    Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

Új hozzászólás Aktív témák