Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joccc07

    addikt

    A kezdeti nehézségek után azért csak visszatértem. Főleg, hogy láttam a roadmap-et. Gondoltam egy kicsit belehúzok mert nem voltam/vagyok magas szinten. Most 31-es szinten már kezdem érteni a dolgokat is. Viszont a saját háznak a legjobb helyett még nem találtam meg. Még mindig a kiszáradt tóban tanyázok. Nemrég fejeztem be a Top of the world küldetést. Most Abbie's bunkert fejeztem be ami utána adott mégegyet. Sok van még egyébként? Nem tudjátok?
    Várom már az updatet.

    1 valami nagyon idegesít. Van, hogy ott járt egy magas szintű játékos ahol én és olyan dögök jönnek, hogy instant halok. Na ezzel kezdhetnének valamit. Valamelyik nap például beléptem játszani és egy Schorchbeast volt a vendégem amit még PA-ban sem tudtam kinyírni. A legerősebb fegyverem egy Hunter rifle. :DDD Bár a múltkor kaptam 1 jó fegyvert egy ~300-as playertől de annak is 50-es szint a minimum.

    Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

Új hozzászólás Aktív témák