Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PappZ75

    tag

    A #7678-ban leírtam hogy sajnos nem indul el a Fallout 4.

    Megcsináltam a DirectX és a VC Redist kézzel való telepítését is, de nem segített.
    Továbbra is egy fekete kis képernyő felvillan de semmi. HA elindítom a Steam-nél a játék melett előbb kirakja - Fut, majd -szinkronizálás, de aztán semmi. Tehát a játék nyomokban nem indul el.

    Írtátok a Windowed modot kipróbáltam így is úgy is pipálva és nélküle, de semmi.

    Kérdeztétek, a gépem asztali. A VGA tényleg nem mai Radon 8850XT. Windows 8.1-nek még volt hozzá hivatalos drivere, Windows 10 esetén csak a gyári Windows. Az AMD üzlet politikája már nem engedi, hogy legyen letölthető driver hozzá Windows 10 alá. Lehet VGA gond igen, de furcsa, hogy minden más játék fut, jól használja a VGA-t és elfogadhatóan gyorsak is. Ez valami tömény hiszti ami ezzel a játékkel van.

    Valami tipp még hogy miért nem indul el?

    Remélem csak nem kell ezért VGA-t cserélnem. Ma 60e Ft körüli VGA-k max 30%kal gyorsabbak, többet meg nem szeretnék költeni VGA-ra, de 30% pluszért sem szívesen adnék 1 játék miatt 50-60eFt-ot.

    Tehát várom a javaslatot is a már #7678-ban is leírt gondomra az itteni kiegészítésekkel együtt.

Új hozzászólás Aktív témák