Hirdetés
- Kompakt, mégis egyszerűen fejleszthető barebone géppel jelentkezett a Shuttle
- 100 Hz-et tud az ASUS dokkolóval kombinált, ultraszéles monitora
- Egyre inkább szoftverrel segítene a Core CPU-k teljesítményén az Intel
- A szuperintelligencia még odébb, a szuperapp már közel
- Ha Darwinra hallgat az AI, nehéz lesz megállítani
-
PROHARDVER!
A Microsoft Excel topic célja segítséget kérni és nyújtani Excellel kapcsolatos problémákra.
Kérdés felvetése előtt olvasd el, ha még nem tetted.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Törpella
csendes tag
Sziasztok, kellene egy kis segítség...
Amit Excelben elértem:
Egy adathalmazból vadászom ki függvények segítségével termékazonosító, vonalkód utolsó számjegyei vagy kötegszám alapján a szükséges adatokat, ez működik is rendesen.Szeretném egy másik munkalapra elmenteni ezeket a kinyert adatokat.
Amit szeretnék elérni:
Adatok munkalapfül F,G,H,K,P,Q oszlopainak sorait amennyiben nem üresek (a sorokban a cellák természetesen összetartozó adatokat tartalmaznak) szeretném átmásolni a Mentett munkalap A - F oszlopainak soraiba úgy, hogy az Adatok munkalapfülről mentésre kerülő minden sor a Mentett munkalapon a következő üres sorba kerüljön (felülírást elkerülendő), és értékként legyen beillesztve (tehát a függvények ne működjenek tovább és a dátum is /Adatok P oszlopából/ változatlan maradjon. Plusz szeretném a Mentett munkalap minden mentett sorának végére (G oszlop) odabiggyeszteni az Adatok munkalapfülön a W1 cellában levő nevet, ami napról-napra változhat.Próbáltam egyszerű makrófelvétellel, de mivel az Adatok munkalapfülön a kitöltött sorok száma szintén napról-napra változhat, így ez a megoldás amellet, hogy túl bonyolult, nem vezetett eredményre.
A legegyszerűbb megoldás asszem simán kijelölni és átmásolni a kitöltött adatokat, hogy azután a Mentett munkalapról tovább tudjak dolgozni függvényekkel, pivottal, stb., de egy stabilabb és belevalóbb megoldást megbízhatóbbnak tartok :-)
Attól tartok, hogy valódi makróírás nélkül nincs megoldása a feladatnak, azonban az én tudásom ehhez nem elég még.
Ötlet valakinek...? :-)
Új hozzászólás Aktív témák
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Új belépő a Honornál
- Filmvilág
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Hálózati / IP kamera
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Építő/felújító topik
- MasterDeeJay: Egy nem átlagos Asus videókártya (GTX950M 2GB GDDR3)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- További aktív témák...
- The Elder Scrolls Online Imperial Collector s Edition
- PC Szervizeket, Gépépítőket keresek B2B szoftver partnerségre (E-számlával)
- PC Game Pass előfizetés
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- BESZÁMÍTÁS! MSI SUPRIM X RTX 3070 8GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S21/Samsung Galaxy S21+/Samsung Galaxy S21 Ultra
- BESZÁMÍTÁS! Asus B365M i5 9600K 16GB DDR4 250GB SSD GTX 1660 6GB Formula Air Mesh G3 DeepCool 400W
- 121 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (ELKELT)
- Szerver / szerverterem / szerver infrastruktúra felvásárlás, 1-1db is, kiszállással, logisztikával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Fferi50
