Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz GBogyó #6282 üzenetére

    Ha ezen a vackon normális koax dugó lenne...
    Kénytelen leszek csinálni egy átalakítót ha normális antennát akarok rádugni.

    Egyébként ül a szekrényben egy erősítős, lehet kipróbálom vele.
    Másik próbám még az lesz, hogy lövök valahonnan egy kis parabolatányért és belecuppantom a közepébe a mágnestalpast.
    Önmagában nem lenne rossz a földrajzi pozícióm, csak a ház tájolása szerencsétlen egy picit ehhez.

    Viszont azt kizártnak tartom, hogy az analóg leállása után is így maradna a lefedettség. Gondolom azt a szintet legalább szeretnék megközelíteni amit az analóg lefedettség most elér. Elég lenne ha a Száva utcai teljesítményét emelnék nekem. :)

    Rácuppantom majd a kocsira a botot és kigurulok egy laptoppal, van itt 1-2 domb ahonnan olyan gyönyörű rálátás van Széchenyi-hegyre, hogy az nem igaz. Laptop jóval gyengébb, megnézem, hogy jó jel mellett elbírja-e a HD-t és hogy nálam tényleg csak a jel hibája-e.

    Egyébként most, hogy kisütött a nap teljesen elszállt a jel. Sehogy nem tudom fogni, még akadozva se.
    Lehet mérgemben feldobok egy antennát a tetőre... :)

    csendes: megnézném a VGA terhelést én szívesen, de most semmi jelem nincs. Majd még kísérletezgetem vele.

    Megint esik az eső, lehet meg kéne próbálnom megint. :D

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák