Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zhagyma

    őstag

    válasz gabx76 #3986 üzenetére

    Szia!

    Gondolom ez lehet. Ilyen hibaüzenet több okból is előfordulhat. Némi segítség:

    A "triple-mode" tunerek esetén a BDA driver 3 szeparált interface-t biztosít (Analóg / DVB-T / DVB-C) a programok számára a vevővel való kommunikációra. Az újabb driverek ezt a megoldást támogatják, de létezik egy régebbi metódus is, amikor a vevő DVB-C része a DVB-T interface-n keresztül érhető el. Ebben az esetben 2 interface-t biztosít a driver (Analóg / DVB ). Ezek az interface-k a DVBViewer -> Settings -> Options -> Hardware -> Device listbox-ban kerülnek kilistázásra. Amennyiben az interface nevéből nem derül ki a támogatott DVB szabvány, akkor rákattintasz egyre és a tuner type mezőben megjelenik az interface által támogatott szabvány (Terrestrial = DVB-T / Cable = DVB-C). Az Én esetemben a régi típusú interface-t támogató driverrel tudtam a DVB-C-t elérni. A 3 interface-s driver esetén hasonló anomáliákat tapasztaltam, mint Te, de gondolom ez gyártó / driver függő.

    Nekem a "direct tuning" bejelölése / törlése semmilyen változást sem okoz az eszköz kezelésében.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák