Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BoSSanCS

    tag

    válasz tpshs #880 üzenetére

    Én a csapó utcán lakom, de szerintem a többi switchesnek is ilyen adatok jönnek ki, tehát szerintem elég korrekt a sávszél és a késleltetés is. A tv adás minősége is nagyon jó, jobb, mint az upc-jé, korábban nekünk az volt, bár nem tudom, hogy mennyit javított a képen az, hogy kicserélték a digisek az elosztókat is újakra és egységes kábelt húztak be.

    A kinti 72centis tv-nken nagyon szép képe van az adásnak, még a srác is meglepődött, aki volt bekötni, azt mondta, hogy ilyet még nem látott :DDD de egyébként a többi tvn is szép színe van, az upc-s kábelnél most mindenképpen jobb lett a kép, így aztán nagyon megéri most ez a kombó főleg, hogy 6750Ft a 4/4-es net és az 54 csatornás kábeltv.

    Szerintem amúgy elég korrekt játékra is a net, nemtom, hogy te kérdezted-e hogy játékok terén milyen pingek jönnek ki, én pl. cod2-zök mostanában, régen pedig nagyon sokat cs-ztem, mindkettővel játszottam már a digivel, és egyrészt a pingek is nagyon jók voltak, a késleltetések is, és egy pillanatig nem fordult elő, hogy lagoltam volna, vagy hogy egy kicsit is magasra ugorjon a ping, tehát én idáig megvagyok vele elégedve.

    [Szerkesztve]

Aktív témák