Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maajsz

    senior tag

    válasz #74018560 #6372 üzenetére

    A ladder reset idejét figyelni kell, kb pár héttel előtte tudják meg.
    A botokra van külön 3rd party kliens, nem kell programozói tudás csak jól be kell lőni/szkriptelni és mit vegyen fel, mit runoljon, mikor lépjen ki/be stb. Asszem az Etal nevű progival csinálják, de ha lebukik perma ban. Pontos beállításokat stb nem tudok mert soha nem botoztam, a jobb cuccokat ladderen forum goldból meg tradeből szereztem mindig. Tudomásom szerint a ladder reset nem nagyon befolyásolja, max ha van úgy patch. Az elején talán azért van kevesebb, mert fel kell őket levelezni meg gearezni. A botok nagyrésze meg ált hammer, oda meg azért kell gear hogy haladjon (kb egy ~12k-a hammer dam).

    Az hogy meg van az összes cucc relatív, mindig lehet jobb setupot összehozni, ill más karikra pakolni. Van azért a sorc mellett más életképes farmoló kari is, csak nem árt neki az enigma, az meg nem olcsó. CTA is alap lenne, mert kell az a BO minden farmoló karinak, ott a torch meg anni ezeket is venni kell ha nem tudsz uberezni meg ilyenek. Na meg ott vannak a PVP-sek, azoknak meg az ára tényleg a csillagos ég (az olyan rare cuccok ára sokszorosa bármelyik legdrágább uniqnak).

    Az hogy mi épp mennyi runa az nagyon függ attól, hogy hol jársz a ladder idejében. Pl most a srácnak kiba gyorsan kellett egy lem, lehet pult, umot de akár malt vagy istet is oda dob érte.
    Ugyanakkor lehet hogy egy jahot/bert nagyon sok istből lehet összeolvasztani, mégis valahogy 8-12 ist között szokott mozogni egy hr a ladder eleje fele, ha jól emlékszem, később ez már lehet felmegy. Ez azért van, mert kiba sok a bot és a runák értéke lemegy.
    High Rune általában ber meg jah nekik. Zod/cham nem igazán ér annyit, mert a "populáris" runaszavakba nincsenek gyakran. Néha elfogadnak ohm/lo runát is hr-ként, de ezek inkább olcsóbbak főleg a ladder elején.

    Egyes itemek ára is nagyon változó lehet stat-tól függően. Ilyen főleg a hoto meg a cta. Pl ha szerencsés vagy eshet vex akár nm 5. pályán, nekem volt ilyen majd kiraktam egy maxos hoto-t és kaptam is érte egy infy-t, onnan elég jól ment a farmolás. Ugyanúgy az 1-es meg 6-os CTA között is többszörös ár eltérés van, az előbbi lehet istért megy el az utóbbi meg több hr-ért.

Új hozzászólás Aktív témák