Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcsabee

    senior tag

    válasz sirdond #3744 üzenetére

    Így van, embere válogatja, de zaka helyett ezért írtam 40+ allres elite palashieldet, az relatív olcsó, és ha teletömködi a parasztja pdiamonddal még ráadásul millió allresit is ad. Viszont nagyon-nagyon rossz esetben van csak vége a precastolt life tapnek, mert a marrowwalkon lvl 12-es (így 42.4 mp-ig tart), míg mondjuk egy wandra vagy daggerre, csak lvl 6 spawnolhat (28 mp-ig tart), ergo van +14 mp-ünk, hogy leüssük mephit, vagy pedig 42.4 mp-ünk arra, hogy a draculson található 10-es szintű life tap 'elcastolódjon' (ami 37.6 mp-ig tart). Én azért szeretem a marrowwalkot, mert akkor pakolászás nélkül lehet CTA-t váltóra tenni, és mint fentebb írtam a 75% CB-vel sima ügy mefi is bármikor. Én sosem raktam a CB-n kívül deadly strikeot vagy open woundsot smiterre, de így visszagondolva nem is nagyon lett volna értelme, UT nagyjából 1, max másfél perc, ha csak CB-nk van, akkor is. Egy torchért simán megéri :-D. Jah és még azért is tartom jobb választásnak a marrowwalkot, mert alapból van rajta 17 dex, ami nem kicsi boost, a max block eléréséhez. De persze tényleg mki máshogy csinálja, és ez így is van jól, csak felvázoltam egy általam vizionált low smitert, 'így is lehet' alapon :-). Esetleg majd ha kész az a convi-uber pala, lökhetnél róla s/s-t, hogy lássam a statokat, érdekelne :).

    Stay a while and listen...

  • bolcsodal

    addikt

    válasz sirdond #3744 üzenetére

    A Deadly strike-ot nem viszi át a Smite támadás sajnos. :(

    Csak CB:
    * Smite always hits a target in range, so Attack Rating does not matter when using this skill.
    * Smite does not work with Life/Mana % Steal.
    * Smite is a weapon skill and thus is affected by Attack Speed (e.g. 'Fanaticism') and is not affected by Cast Rate (e.g. -of the Apprentice). Smite works with any "X% Chance to cast level Y (spell) upon striking" ability on your weapon.
    * Smite does not receive added damage vs. undead with the Sanctuary aura.
    * The Fire/Cold/Lightning damage added to attacks with the Holy-Fire, Holy-Freeze, and Holy-Shock auras do not add onto Smite damage.
    * Smite can steal life with life tap cursed on target.
    * Smite can also deal crushing blow and open wounds damage, but not deadly strike and elemental damages.
    * Using Smite will reduce the durability of your weapon NOT shield

    They drew first blood....

Új hozzászólás Aktív témák