Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keembo

    tag

    válasz sanzi89 #10566 üzenetére

    sanzi89 részére :

    Nem szégyen, de egy idő után kiszámíthatóak nagyon. Pl. ha 1x már meglátott, de elbújtál, ne ugyanott nézz ki, mert szarul van megírva és 0 ms-reflexel lő ha újra ott nézel ki. Már csak ennyivel is felduplázhatod az esélyeidet, szóval unalmas. Magát a taktikai szempontból előnyős mozgást a mapon /az ellenfelek pozícióját figyelembe véve/ nem fogod tudni csak botok ellen jól elsajátítani, hülyén mozognak, képesek T kezdőre elcsálézni üres lerakóknál, CT-ben... Illetve túl egyszerű a mozgásuk, főleg monoton. Nagyon nagyon kiszámíthatóak.

    Ha netán az adott helyzetben csak botok ellen tudsz gyakorolni, akkor ajánlok ilyen 1 vs SOK_BOT felállást, hogy gyakorold a stresszhelyzeteket, a rushok megfogását, stb-t... Szerintem amit tudnak adni a botok ezen kívül, az nem sok...

    Ha jól emlékszem a Go Go Go utasítással nemcsak előre nyomulnak, de a bomba lerakására is ezzel tudod utasítani a botot.

    Üdv.

  • keembo

    tag

    válasz ferminator7 #10606 üzenetére

    Ha elég a 2 gomb + görgős optikai egér :

    Nálam Microsoft Wheel Mouse Optical 1.0A /v. 1.1A - azt hiszem az a kisebbik verzió/ van immáron 3.5 éve, 0 kontakthiba, megfelelő felületen tökéletes, a maga 400 dpi-vel /van aki erre gerjed, nagyobb dpi-re esküszik/. Megfelelő felület nálam egy pasztel-vajszínű bútorlap, olyan 0.5-1 mm-es, cseppalakú dudorokkal. Sose bolondul be rajta. Annyi baja lett a 3.5 év alatt, hogy ha hozzákoccintom vertikálisan az asztalhoz, akkor néha beérzékel a görgője, de ha szétszeded, kisebb módosítással ezt is ki lehet küszöbölni /persze a gyári új nem fogja csinálni szvsz./.

    Ezt megkapod boltban 3e Ft-ért. Ha nem győztelek meg, nézz utánna : kodiak is ezt használta/használja, nem hiába. /róla még nem is hallottam, amikor megvettem magamnak, mint később kiderült jó választás volt :) /

    Kényelmes, testes egér, a teflontalpain nincs kopás /gyüjti a koszt, pár óra játék után érdemes lekaparni - kinél mekkora kosz van ugye :B :D/. Ha nem lenne ennyire jó nem írtam volna ennyit ;).

    A cfg-ről meg annyit, hogy ez is ilyen publik szójárás lett, a banda 90% nem tudja, hogy miről beszél /nem rátok értem, általába véve/. Konzolos üdvözlőkép echoval meg clrscr-el /ascii grafika jól mutat, ill. fontos linkeket, ventrilo címeket nem hülyeség oda bedobálni 1 sorban, gyakran leírt sorokat.../. Van benne gombra állított rádióüzenet /NUM+ Positive, NUM- negative, PgUp Enemy Spotted, PgDwn Enemy Down, stb./, normális rate-ek, anno volt amikor rászorultam cl_ragdoll_physics_enable 0, mert ezt restart után mindíg visszaállította 1-re, ha csak simán konzolban beírtam, 1-2 "vicces" chat-szöveg gombra állítva, ilyenek... ez is a cfg-be kerül, ezáltal én is egy ******* cfg-s vagyok/lehetek sok játékos számára. Vagy pl. 1 gombot nyomva körciklusban célkereszt színt vált, az sem utolsó, mert pályaváltáskor van, hogy érdemes átváltani a színét, így ez nekem 1 gomb nyomogatása a játékon belül - nem a menüben kint. Nem mellesleg kurzormozgatóval mozgok, jobb egérgombal ugrok, szóval a "default" irányításhoz közöm nincs, ezért is van szükségem ezekre. llletve persze a rate-ek 1 gombnyomással 25000/100/100-ra állítódnak /van szerver, ahol pl. 35000-re átállítja, vissza viszont neked kell, ha máshova mész/...ez se egy utolsó dolog.

    Ezen kívül még kerülhet bele olyan beállítás, amitől több fps-ed lesz /ha esetleg 100 alá lemegy, vagy eleve nem megy fölé/, de magában a játékban nem látszódik jobban az ellen, stb. szóval nem lesz tőle előnyöd a többiekkel szemben, látványra csak csúnyul a játék. Ugyanez hangbeállításoknál, nem mind1, hogy van-e hw-es rásegítés v. nincs, mert az is adhat akár +10%-ot teljesítményben.

    Olyat, hogy jobban adja, vagy kevésbé szór, vagy a hitboxhoz nyúl... sok ilyet hallani.

    Szerintem ha cfg-t akarsz, ismerkedj meg a változókkal és írj magadnak, a saját gépedhez, a te igényeidnek megfelelően. Egy 60 éves mami is pár óra ráfordítással meg tudja csinálni, hisz csak változók és értékekről van szó jórészt...

    Csalni meg ne csaljatok gyerekek! :( A mai aljas, csaló világban egy olyan tiszta közeg megteremtésén fáradjatok, ahol /persze gépfüggő, netfüggő sajnos/ nem a gép mögé bújva, programokat letöltve akarjanak a "játékosok" "hősök" lenni ismeretlen emberek között.

    ...És könyörgöm...AWP :| 500 x-os zoom, 1 hit/1 halál /+ a kemp ugye - tudom megvan az awpnek a hátránya is, de nevetségesen kevés/ nem kihívás. Ha már az idő alatt sport helyett /vagy értelmesebb dolog/ ott ülsz, legalább a játékon belül keresd a kihívást. Kevesebb flash /vak játékost lőni se kihívás/, gyengébb csapatba való állás, snipernek meg scout.

    Üdv!

    [ Szerkesztve ]

  • keembo

    tag

    válasz GabN73 #10674 üzenetére

    Igen az is kihívás. Bár ahhoz már kell ugye pénz /nevezési díj, utazási költség, etc./, utazgatni ide-oda, ami már kevésbé megoldható sok ember számára. Engem pl. ezért nem látni LANokon, versenyeken...talán majd a jövőben már megengedhetem magamnak...Reális, játékon belüli kihívásra gondoltam. Az awp-s részt meg szerintem félreértetted : pont, hogy én is az awp ellen vagyok, az tényleg abszolút nem kihívás - ergo ebben egyetértünk. Nálam publicon nem fogsz awp-t látni, ebben biztos lehetsz. /1000 percből jó ha 1-et awp-zek, azt is csak azért, mert ha kifogy a fegyver, előbb dobom el, mint újratöltöm és megesik, hogy ilyenkor csak awp van éppen a közelben.../

    Szerintem Steamen is be lehetne vezetni azt a szokást /mint jópár online pókerteremben/, hogy bescannelt személyivel hitelesítenéd a korodat, persze ettől nem szűnnek meg létezni a cheaterek, de talán csökkenne a számuk. /a kiforratlan erkölcsi normájú emberek talán 16 alatt nagyobb arányban vannak, mint felette/ * dream on ... :o *

    Az echo-nál viszont elég hasznos, ha pl. így használod:
    echo Szia! Nem lenne kedved warozni? etc. etc.
    echo Adom a ventrilo címet : host or IP: ******** | port : ***** | Pw : ***** | Default Channel : ***

    Szóval elég gyakran használt sorokat nem hülyeség, így gyorsan vágólapra rakva megvan az információcsere...

    Ha meg a konzol tele van és nem látszódik már visszagörgetve sem, arra is van megoldás : pl. BIND "F11" "exec autoexec", így F11-et nyomva újratölti...de ezt se kötelező persze az autoexec-be rakni, csak példa.

    [ Szerkesztve ]

  • keembo

    tag

    válasz kelekyle #10712 üzenetére

    :D Feldobtad a napomat!

    damage-javító cfg, meg nonstop 99 in 1 desertel :D

    Ha tiszta /nem ment át se dobozon, se falon, se más játékoson/ lövéseknél nézem, akkor ilyet sebez a(z) :
    -közelre usp/mp5, ha nincs az ellenfeleden sisak, az sebez ilyet
    -ak (jó példa d2, t kezdőn pötyögni a kapurést) talán, de 100 in 1-re nekem már lement
    -desert messzire sisak ellen sebezhet ilyet, mivel sisak nélkül 190-210 (hasraütés) a fejes

    Ezeket nem bírod elviselni? Csinálj modot a cs:source-hoz, esetleg ajánlok más játékokat, ahol eleve nincsenek számosítva a sebzések, és matekkal fűszerezett anyázások helyett csak szimpla, bajszos-ízes magyar káromkodási rohamokat hallani...

    Ha netán véletlenül tényleg létezne ilyen - kétlem - hogy a cfg befolyásolná azt, hogy én majd mennyi dmg-t kapok akkor nagyon tré' szervereken játszol...van többezer, találni köztük jókat.

    [ Szerkesztve ]

  • keembo

    tag

    válasz nike_ #10800 üzenetére

    Belenéztem a videóba.

    Ami mindenkinek nyilvánvaló a bunnyhop script. Bármilyen módosítás/script, ami által a többi ("alapjátékot" használó) játékosokhoz képest előnyre tesz szert, az a legalja, legpitiánerebb dolog. Nem mellesleg az ilyen panelgladiátor kor alatti gyerekek, arra hivatkozva, hogy "ezt engedik, ezért nem bannolnak senkit" nem változtatnak ezen, hiába érvelsz intelligensen, objektíven. "Sz*rom le!" és egyéb magasságokba törő, intellektuális válaszoknál többre ne is számítsunk az ilyenektől.

    Amit esetleg benézhetek : no recoil hack/aimbot...Volt 1-2 rész, ahol elgondolkoztam, hogy amikor 4-5öt lő be nevetségesen kevés golyóból, akkor vajon hány golyó ment mellé.

    A videóban szereplő jópár jelenetváltás / 1 frag / jelenetváltás részekről meg nem is beszélnék... :)

  • keembo

    tag

    válasz GabN73 #10822 üzenetére

    Lehet publicon is szép köre/megoldása az embernek, csak legyen az ellenfél/szituáció kihívás... Szerintem nem szégyen, ha valaki ebből csinál olyan videót, amin látszik, hogy van hozzá tehetsége...Példának okáért öljön 10vs10-ben 8-at a gyengébbik oldalon, elveszettnek látszó körben.

    Hány ilyet láttam, hogy kb. középerős játékos porig alázza a nagyon kezdőket (és így is csak 1-2 szerencsés kör) és abból csinál fragvideót....hogy lövi hátba őket, meg szegények hogy nem néznek be alaphelyre, ahonnan kisebb várással aztán szépen hátbalövi a bandát. Nos, ha valakinek ez így kihívás/élmény/felnyomja az adrenalinszintet és a pulzust, akkor hagyni kell a saját világában (vitába szállni, győzködni majdnem hogy lehetetlen - lázadó tiniként reagál rá, tapasztalat). Nem a kihívást keresi az ilyen, hanem a minél nagyobb pontszámot/magasabb kdr-t.

    A bunnyhop script vagy script nélkül ugyanaz : előnye származik az illetőnek az "alapnak eltervezett játékban" a többi játékoshoz képest. Az teljesen mellékes, hogy "tisztán" (bugot kihasználva) vagy programmal/egyébbel éri el, a szándék a lényeg. Felér egy kényelmetlen speedhackel :(((

    Ugyanez a hozzáállás sajnos tömegesen van jelen az egész világon. Az én véleményem, hogy az ilyen csalók későbbiekben csakis kizárólag a pénzben és a luxustárgyakban látják majd életük értelmét és az értéket/"boldogságot" is csak ebben lelik, emellett pedig még meg is maradhat az ismeretlen emberek iránt mutatott tiszteletlensége. Jobban belegondolva egyáltalán nem hangzik hülyeségnek, hogy a publicokon a sok, szellemileg kiforratlan gyerek a későbbiekben majd ilyen értékrendet épít fel magában, vagy épp a környezete építi fel benne.

Új hozzászólás Aktív témák