Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TigerCat

    nagyúr

    válasz TigerCat #1673 üzenetére

    Közben meglett az ultimate megoldás: X6 le, X3 vissza.

    A színeket nem tudtam egyeztetni, a régi grafikák köszönőviszonyban sem voltak az új verzióban. Megpróbáltam rengeteg színprofillal, még az X3-ból is hívtam be, sajnos nem lett 100%-os. Ehhez egy gyakorló grafikus is a segítségemre volt, de Ő sem boldogult.

    A Draw és Paint közötti másolás-beillesztés mizéria megoldódott, de nem túl kényelmesen. Valamennyi anyagot új RGB dokumentumba kellett helyeznem, vagy nagyítani és úgy átmásolgatni. Ez is gördülékenyebb volt az X3-ban, hiába a CMYK-RGB eltérés, mégis jobban kezelte.

    Hja, nem vagyok grafikus, amit tudok magamtól sajátítottam el, de azért az nonszensz, hogy az új verzióból kiveszik a jól működő dolgokat. Értem, hogy kell a fejlesztés, de ami jó, minek kivenni? Legalább választható opcióként benne hagyhatták volna...

    Hát ennyi, azért ha valakinek van építő jellegű ötlete, egy szombatot szívesen rááldoznék a beállításokra. Hátha sikerül átszoknom a korszerűbb verzióra...

    Köszi az eddigi segítséget és ha esetleg valaki aki profi ezekben a dolgokban, szánna rám némi időt, azt is nagyon megköszönném!

    Szép napot!
    :)

    ♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Új hozzászólás Aktív témák