- 80% vs. 100% – Tönkreteszed az aksit, ha mindig feltöltöd? – Tech Percek #6
- Ötlettől a megvalósításig: használjuk a nyelvi modelleket új ötletekhez!
- Nem veszik el az Activision Blizzardot a Microsofttól
- Elmondta a Nintendo, hogy mennyi Switch 2-t vihetnek haza az emberek
- Kevesebb bevételét adja át az OpenAI a Microsoftnak
- Samsung LCD és LED TV-k
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Milyen széket vegyek?
- SSD kibeszélő
- Melyik tápegységet vegyem?
- Ez lenne a népkártya? Teszten a GeForce RTX 5060 Ti 16 GB
- Intel Core i3 / i5 / i7 / i9 10xxx "Comet Lake" és i3 / i5 / i7 / i9 11xxx "Rocket Lake" (LGA1200)
- Milyen egeret válasszak?
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Goblin12
őstag
Hátha olvassa még valaki ezt a topikot, kimenni a rendezvényre bárki kimehet, vagy feltétlenül kell, hogy valamelyik gyártó álltal sponzorálva legyél? Köszi előre is
Szerk: Tudom, hogy már vége a rendezvénynek
általános infó gyűjtés
-
Busterftw
nagyúr
Nincs mit bemutatni. Azt az alu sapkát néha eltehetnéd a fiókba.
Ryzen/Epyc fronton nincs semmi új, túl korai lenne next genről beszélni, az AI területén sincs semmi kész úgy látszik amivel az Nvidia ellen lehetne menni a mostani AI lázban.
Consumer szegmensben a már bejelentett featureknek kéne jönniük, Hyper RX, FRS3 de ezek sincsenek sehol, ennyi meg nem elég Computexre, mert körberöhögik őket.
A 7700XT/7800XT ilyen helyzetben még nem fog megjelenni max nyár végén, most csökkentették az RDNA2 árakat, a 6950XT sub 600 dollárért megy, 6800XT- most csökkent 500 dollárra, a 7900XT lassan már 800 dollárt súrolja egyes piacokon.
Szar helyzetben van az AMD, elcseszték a lineup szegmentációt, talán az RDNA2 eltűnésével jobb helyzetben lesz a 7700XT/7800XT launch.
-
Intel demózta a következő genes prociját, noha még nagyon ES, de már van. Nos eddig szidtuk hogy kis mag, meg nagy mag, nos a következőben már 3 különféle lesz! 6p+8e+2soc. Utóbbi kettő lesz az AI gyorsító. És persze demózta is már az office-ba épített AI-val.
Ami Amd-t illeti, nuku hír, ellenben az NV az AI-ról fog áradozni, miközben a videokártyákról valószínű nem fog sokat beszélni. Emellett még sok-sok kis gyártó is ott lesz, így pl. a Gigabyte is prezentál valamit, amit csak a "jövő eszközeként" aposztrofáltak. Talán még a végén lesznek érdekességek, de az jól látszik hogy most az AI körül megy a nagy hype. -
hahakocka
őstag
Akkor mégse lesz AMD bemutató show csak pont NV aminél teljes a GPU paletta? Akkor van itt kollaboráció lehet. Csak a rossz ár értékű kártyákat vegyük.
-
Látnánk már egy solid state cooling laptopot! Vagy valamilyen új HP laptopot.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
ph Három kihagyott év után indul újra élőben a Computex, mely idén hat fő témát jár körül a kiállítókkal.
- Legion 5 15ACH6H 15.6" FHD IPS Ryzen 5 5600H RTX 3060 16GB 512GB NVMe gar
- BONTATLAN! HP E24m G4 (40Z32AA) / 23,8 hüvelykes Full HD (1920x1080) IPS panellel rendelkező monitor
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon 7 . generáció i7-8650U / 16GB RAM / 500GB SSD
- ÁFÁS SZÁMLÁVAL! Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 i7-1165G7 / 16GB / 500GB SSD / Intel Iris Xe
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon 7. generáció i5-8365U / 8GB RAM / 256GB SSD
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest