Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csaba_20_

    őstag

    válasz Balint133 #170 üzenetére

    Így utólag tudom, hogy erősen megkérdőjelezhető állításom hitelessége, de azt kell mondjam meglehetősen pontosan tippeltem életkorodat illetően. Az érvelési módszerből indultam ki, amit használsz. Gyanítom djyuri is hasonló életkorú személy lehet.

    Azt nem tudom miért hiszed, hogy lenézlek az életkorod miatt. De szerintem ez nem így van. Viszont most már megértem, hogy miért állsz úgy a dolgokhoz, ahogy.

    Valójában nem tudom hogyan kéne rávezesselek arra, hogy érdemesebb lenne megfogadni azok tanácsát, akik szakmailag nagyobb tapasztalattal rendelkeznek nálad, mintsem alapból elutasítani állításaikat. De jó lenne, ha átgondolnád ezt. Kérlek tedd meg!

    Úgy látom túlteng benned és djyuriban is a segítőszándék, amivel alapjában véve nincs gond. Csakhogy még nem rendelkeztek megfelelő mértékű szakmai ismeretekkel, hogy valóban mindenben segítsetek is. A segítségnyújtás ugyanis nem merül ki pusztán a szándékban, az nem elég ahhoz, hogy valóban segítséget jelentsen másoknak.

    Ha hiszed, ha nem, nem hiszem magam tévedhetetlennek, sőt. Néhány témában a magabiztonságom sokak szemében azonban beképzeltségnek tűnhet és bizony sokszor annak is tűnik. De szerencsére az szokott bebizonyosodni, hogy magabiztonságom nem volt alaptalan. Amikor pedig kiderül, hogy tévedtem, akkor tanulok. Ezért az a meglehetősen furcsa helyzet áll elő, hogy szeretek tévedni. Minél többet tudok meg azonban egy témáról, annál jobban azt kell látnom, hogy valójában mennyire nem is értek hozzá.

    Ha nem akarod ne fogadd meg, de azt tanácsolom egyelőre kérdezz, mintsem segíts másokon. Persze ha 100%-ig biztos vagy magadban, akkor segíts! De ne az legyen az elsődleges szempont, hogy segíteni akarsz, hanem, hogy valóban segítség legyen az, amit nyújtasz.

Új hozzászólás Aktív témák