- Meghalt a Windows 10, éljen a Windows 10!
- Milyen RAM-ot vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Milyen házat vegyek?
- Lenovo Thinkbook, Yoga széria
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Vezetékes FEJhallgatók
- Milyen billentyűzetet vegyek?
-
PROHARDVER!
--- Még az új vizsgarendszer előtti információk, majd frissítjük! ---
Gyakran ismételt kérdések
Olvasd el a cikkeket itt.
Új hozzászólás Aktív témák
-
suomalainen
tag
válasz
soma314 #15715 üzenetére
"OTP, MOL hogy legismertebbeket mondjam, de mi köze ennek a claud-hoz?"
Nekem is eszembe jutott ez a két cég, de valljuk be, nem ezek szolgáltatják a világ GDPjének jelentős hányadát. Én multicégekről beszéltem a kezdetektől fogva."Azt jelenti, hogy ismert technológiákat használsz, amihez van tapasztalat. A felhőtechnológiákhoz még nincs sok."
Hála istennek vannak olyanok, akik látnak fantáziát a cloudban és képzik magukat ebbe az irányba is."Elég rendesen kell tesztelni.Sőt tudok olyat is, hogy van egy "legacy" DC éles üzemben és évek óta üzemel mellette tesztben egy újabb. Csak akkor fognak átállni rá, ha megyőződtek róla, hogy kellően megbízható és érdemes migrálni. Mindegyik on premise."
Ezt én soha nem is vitattam, ezért beszéltem hybrid megoldásról. De nem magát a cloud által nyújtott szolgáltatásokat, hanem a customer-specifikus szolgáltatások cloud környezetben történő működését kell tesztelni."Senki nem mondta, hogy Catalyst-tal csinálnak DC-t, bár akár. Sok sok olyan rendszert láttam, ahol Nexus switch-ekkel oldottak meg Catalyst-eknek való feladatot, mert az volt olcsóbb, azt ismerte a tervezője jobban..."
Most meg ellentmondasz saját magadnak. Pont ezt mondtam én is, hogy egy mai modern DC-ben már csak nexust építenek be, nem hiszem, hogy bármilyen Catalystnek lenne keresnivalója ezen a téren."Ennyit arról mennyire van távol a Catalst világa a DC-től."
Ha neked sikerül egy ACI-t összehozni Catalysttel vagy egy Fabricpath-t vagy netán egy sima vpc-t én nagyon fogok neki örülni. De lehet, hogy nekem hiányosak az ismereteim."Ez blődség egy DC-ben függetlenül attól, hogy on premise, vagy cloud a kihasználtság attól függ milyen és mennyi task-ot, VM-t, container-t...futtatsz rajta. "
Utána meg elkezdesz érvelni pont az ellenkezőjéről. Én arról beszéltem, hogy parlagon heverő erőforrások lehetnek egy DC-ben, mind storage mind szerver oldalon. Fogyasztják az áramot ezerrel, foglalják a helyet stb."Viszont én úgy látom, hogy nálad sem a szakmailag kiveséztük a témát a többi dologra meg annyit tudok mondani, hogy "a kutya ugat a karaván halad"."
Az a gond az érveléseddel, hogy összemosol dolgokat, amiket én szét akarok választani. Az Enterprise nem DC, egy mai DC nem Catalyist, a mai network pedig nemcsak Ciscoból áll.
Oké a karaván halad, de merre? Az rendben van, hogy te úgy gondolod, hogy a karavánod jó irányban halad, én viszont azt vetettem fel, hogy nem biztos, hogy (csak) ez lesz a jövőbeli út. De ez is csak felvetés volt a részemről, te meg úgy kezeled a cloud technológiákat, hogy mintha az valami parasztvakítás lenne.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kérlek használd a keresőt, mielőtt kérdezel!
- Olvasd el a téma összefoglalót mielőtt kérdezel!
- A dumpok és a warez tiltott témának számítanak!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Meghalt a Windows 10, éljen a Windows 10!
- Milyen RAM-ot vegyek?
- Semmibe veszi a KRESZ-t a Tesla Mad Max módja
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Kerékpárosok, bringások ide!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Vicces képek
- Debian GNU/Linux
- Telekom mobilszolgáltatások
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A23/Samsung Galaxy A25/Samsung Galaxy A05s
- iKing.Hu-Nothing Phone 3a Pro Grey Glyph stílus, 3 optikai zoom 12/256 GB -3 hónap garancia
- Asus Rog Ergo gamer szék
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 R5 5600X 16GB DDR4 1TB SSD RTX 2080 8GB NZXT S340 CHIEFTEC 700W
- 120 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő