-
PROHARDVER!
"Sokan hiányolták, hogy a CIS topiknak nincs első hsz-e, ráadásul tényleg hasznos lenne egy összefoglaló a programhoz, ezért most megszületett, használjátok egészséggel, remélem, néhányotoknak könnyít az életén és a "Sárkány" használatán!
Új hozzászólás Aktív témák
-
tomy86
addikt
válasz
handrash #8652 üzenetére
Köszi, de megoldódott a probléma. A routerbeállításokon nem változtattam semmit, ugyanaz volt minden a cis törlése előtt és utána is. Pár éve egy másik tűzfalprogi (már nem emlékszem melyik) is ugyanígy ki...ett velem uninstall után még win xp-n (akkor még routert sem használtam). Ott is registry pucolás segített csak.
-
tomy86
addikt
-
tomy86
addikt
Még annyit, hogy win7 és CIS6 (most már így a harmadik újratelepítés után) fut, amennyiben ez lényeges. Ha kiiktatom a routert, akkor van net a CIS törlése után is, tehát valahogy a routert tiltja. Ugyanez a helyzet, ha csak leállítom a CIS-t. Router reset, újra beállítás sem használt (minden esetben az a végeredmény, hogy nem tud csatlakozni az internethez), csak a CIS újra-, vissza-telepítése.
-
tomy86
addikt
Sziasztok!
A CIS-t hogy vagy mivel lehet nyom nélkül törölni? Az a problémám, hogy uninstall után nem megy a net (TP-Link routert használok). Ha újratelepítem a CIS-t, akkor megint tudok csatlakozni a netre. Próbáltam a CIS saját eltávolítójával és a Revo Uninstallerrel is. Eredmény mindkét esetben ugyanaz.
Köszi a segítséget előre is. -
tomy86
addikt
válasz
blattida #1773 üzenetére
Ez a verzió jött le a Comodo oldaláról tegnap, de végül is mindegy, mert előzőleg a gépen a legfrissebb volt. Ezek szerint pont a frissítés miatt adta meg magát. Gondoltam rá, mivel mindig udate után jelentkezett a gond. Csak eddig a hasonló estekben hamarabb volt javítás és más nem írt hasonló problémát (már jó ideje olvasom a fórumot), így gondoltam rákérdezek. Köszi az infót, akkor megvárom a javítást.
-
tomy86
addikt
Üdv mindenkinek!
3-4 nappal ezelőtt bekapcsolás után nagyon lassan állt fel a rendszer (XP Sp3, 32bit, CIS 3.13) és amint elindítottam egy programot, azonnal le is fagyott. Miután az AV részt csökkentett módban eltávolítottam megint ment minden hibátlanul. Ezután letöltöttem a Comodo oldaláról a CIS telepítőt (3.13.125662579), majd uninstall-install, de a helyzet ua. A friss telepítés után letölti a netről az adatbázis frissítést, kéri az újraindítást, de restart után is azt jelzi, hogy még nem volt frissítve és megint lefagy bármi, amit elindítok és megint csak a reset gomb segít, majd az AV uninstall. A tűzfal része hibátlanul működik. Találkozott mostanában valaki hasonló hibával?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● olvasd el a topic összefoglalót!
- Sea of Thieves Premium Edition és Egyéb Játékkulcsok.
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Eladó Steam kulcsok kedvező áron!
- Eladó steam/ubisoft/EA/stb. kulcsok Bank/Revolut/Wise (EUR, USD, crypto OK)
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- VÉGKIÁRUSÍTÁS - REFURBISHED - Lenovo ThinkPad 40A9 docking station
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i9 9900K 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Asus TUF B550M R7 5700X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 Ti 8GB Rampage SHIVA FSP 700W
- Apple iPhone 14 Pro Max / 256 GB / 88% akkumulátor / 1év Garanciával / Gyári Független
- Dell E5450 nagyon szép állapot i5, FHD IPS, 8GB, 256GB SSD, NVIDIA,Világítós HU billentyűzet
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest