Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blattida

    nagyúr

    válasz BigManus #260 üzenetére

    Attól, hogy letölt valamit, még nem történik semmi. Ha történni szeretne, akkor megfogja. Hol itt a baj? Az, hogy az eicar tesztvírusokra nem jelez, szerintem, nem érdekes, mert nem is tesznek ezek a minták semmit...
    A safe surf csak olyan oldalakra jelez, melyek fertőzöttek lehetnek, illetve memória túlcsordulásos védelmet biztosít, ergo, erre a tesztmintára miért jelezne?
    Nálam azóta fut a CIS, mióta megjelent az első béta, fertőzésem nem volt, időnként szoktam ellenőrizni más keresőkkel is(avira, kaspersky, mbam), nem találnak semmit.
    Különféle vírusmintákon tesztelve sem vallott szégyent, ha pedig olyan mocsadék van, amit az av motor nem ismer, megfogja a D+ modul. Ennyi.
    Koránt sem igaz, hogy nagyon gyengén muzsikál, sőt... ;]
    De a Te döntésed. :R

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

  • blattida

    nagyúr

    válasz BigManus #260 üzenetére

    Menet közben én is láttam ezt a problémát a felismeréssel, és kiderült, hogy a legfrissebb CIS verzióban megjelent egy bug, ami miatt jóval kisebb lesz az adatbázis, ezért a felismerése is!!
    Ha gondolod, telepítsd újra, majd ellenőrizd, hogy az adatbázis mérete meghaladja e a 90MB-ot! Ha nem, a scanners mappában nevezd át a bases.cav-ot, majd a repair mappából másold át az ottani bases.cav-ot. Ezek után indítsd újra a géped és frissítsd az adatbázist.Utána jó lesz! :K
    Az eicar is meghal... :K

    [ Szerkesztve ]

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

Új hozzászólás Aktív témák