Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Abu85 #16581 üzenetére

    Nos, én mindent manuálisan állítottam be úgy a Catalystban, ahogy az korábban is volt, vagyis minden beállítás egyezett a régivel. Amúgy nem igazán értem az összefüggést, ugyanis az a beállítás, amit itt említesz, az CrossFireX-hez van, vagyis az én esetemben nem értem, hogy miért javítana a dolgon ha resetelem a gyári beállításokat. A másik dolog, hogy minek resetelni, ha alapból úgy települ fel az egész csomag, hogy minden default-on van?
    Én csak simán az Express install-al felraktam az egész csomagot és kipróbáltam, a 11.11-nél is az alap, gyári beállításokat használom, sose kellett mókolni.

    Update: egy teljesen frissen telepített Win7-en miért keresne bármit is? Nem igazán értem. Milyen régi adatbázist keres és miért? Eddig csak annyi volt, hogy feltelepítetted a csomagot és kész. Ez most a 12.1-nél megint egy olyan dolog, mint anno a 11.4-nél (Mjolnir) volt, hogy teljesen az alapoktól írták újra az egészet?

    tokand: Értem, kösz az infót. Ez esetben majd akkor teszek még egy próbát úgy, hogy megcsinálom azt a reset dolgot, amit Abu írt.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák