Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Linem

    senior tag

    válasz CptAdamica #22840 üzenetére

    Igen. :D Ez most engem is elgondolkodtatott, hogy miért érdekelné őket, hogy egyes játékosoknak mennyi a k/d aránya. Egyébként én az eddigi játékaim során nem találkoztam ezzel a bizonyos SBMM-mel . Engem kifelejtett az elmúlt 1 év során? :F A szemét..
    Ez nem inkább csak egy összeesküvés-elmélet? Hiszen minden egyes nap más, minden meccs más, keverednek a játékosok, mint egy pakli kártya. Nincs két ugyanolyan meccs. Miért kell az egyik meccset a másikhoz hasonlítani? Például a TDM meccsek kimenetele 12 teljesen különböző játékos taktikáján múlik, amit meccsenként is változtatnak. Én sem mindig ugyanazzal a módszerrel játszom. Van olyan pozícióm és stratégiám, amiket másoktól lestem el, és újítok állandóan. Olyat is sűrűn csinálok, hogy TDM meccsen belül többször loadout-ot váltok, mint ahogy ezt már láttam másoknál is, alkalmazkodva az adott körülményekhez. A fegyverválasztáson pedig nagyon sok függhet. Elég annyi, hogy megjelenik egy pajzsos a meccsen, és máris váltok mine-ról thermite-ra. Az ő szemszögéből a meccs eleje könnyű, aztán mindenki próbál alkalmazkodni az új ellenfélhez, és kapja a killeket.
    Szóval szerintem meccset egy másik meccshez hasonlítani nem logikus, mert mindig mások a körülmények SBMM-től függetlelnül is. Inkább a ping a ludas, ha valamit nem ad be killnek. Hiába látszódik úgy mintha betalált volna, de mégsem a késés miatt. Ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák