Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz CptAdamica #25796 üzenetére

    "...Lehet ezt azok nem érzik, akiknek megvan az alapjáték..."
    Már hogy a viharba ne éreznék? Tökéletesen érezni az AI beavatkozását a "sima" multiplayer -ben is, ahogy mennek előre a meccsek, szépen váltják egymást a különböző "erősségű" játékok, és itt most szándékos a macskaköröm, mert nem az ellenfelek erősségéről van szó.
    Minapi élmény, az SBMM nekem fújt, kezdtem egy 63 - 11 K/D játékkal, majd kb öt - hat játékon keresztül tartott a széria, de mindben rendre egyre kisebb aránnyal. Utána fordult a kocka, 10 -ből nyolcszor már megkezdett meccsbe kerültem be, ahol gyakran az ellenfél VTOL vagy Chopper Gunner killstreak -ja érkezett épp (ilyenkor csakis nyílt térre tett a respawn, ahol azonnal újból ledarált a légierő), de a normál játékban is gyakorlatilag a respawn -al egyidőben lőttek le többször egymás után, mivel épp tűzvonalba tett az AI. Itt kb az ellenfelek is olyanok voltak, hogy bármerre indultál, a semmiből kaptad a fejest (volt, amikor egyértelmű WH révén - ergo ilyenkor az SBMM szemérmetlenül bevág a cheater társadalom legalja közé) És újabb 10 - 12 meccs után kezdődött a nyerő széria ismét - hiszen világi szarul teljesítettél x meccsen keresztül (estem keltem, konkrétan). Egyszer linkeltem is erről egy szép képet, ahol az egyik COD tracker oldalról vettem le egy este a KD alakulását meccsenként, kvázi szinuszhullám - tuti nincs mögötte semmi mókolás, csak a véletlen műve lehet ;] (nem).
    Jah, ez volt az, nem is mostanság kelt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák