Hirdetés

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

  • Érkezik a Crucial LPCAMM2 memóriamodulja

    ph Az új szabványra épülő opció 32 és 64 GB-os verziója árat is kapott már.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz spanglee001 #13413 üzenetére

    De a többi játék nem dobott ki :DD

    Már elküldtem a rendelést az új cuccokra, amúgy is érett már a fejlesztés és most lenn vannak az árak (persze várhatnék még, hátha még lejjebb megy, de hallgatok a megérzéseimre), szóval proci-lap-ram csere, aztán majd valamikor jöhet a videokari is. Megszolgálta a 8 évet az i5 3550, ideje nyugdíjba küldenem.

    Ha valakit érdekel, az új komponensek: i5 9600kf, 16 Gb DDR4 Corsair, és egy 26k körüli Asus alaplap (meg egy procihűtő). Ez az összeállítás némi kutatómunkával egybekötve, nagyjából megfelel annak amennyit szánok az egészre. Szemeztem az AMD vonallal is, főleg a Ryzen 7 3700x proci csábított a 8 maggal, de nem éreztem azt a tesztekből, hogy megérné a felárat. (természetesen erősebb, de arra amire használom is, arra nekem sok az a 30 ezres felár)

    [ Szerkesztve ]

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák