Hirdetés
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Nyomtató topik
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- A kilohertzes monitor és a pehelykönnyű kézikonzol varázsa
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- OLED TV topic
- Alaposan kitett magáért a Noctua idén is – Computex 2026
- SONY LCD és LED TV-k
- VR topik
-
50 - 1
42019 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
mephi666
nagyúr
Részben igaz lehet azért ádyzék hozzáállása, olyan szempontból, hogy bármilyen elítélendő is, de pl. Csernus is hasonlót alkalmaz: tükörképet állít. Lehet , hogy gúnyos, de ekkor rádöbben az ember, hogy hohó, hát ezt csinálom én?!
Aztán lehet ez a módszer sem célravezető.Most őszintén, ha normálisan ír , miután többen kértük erre, ádyzék elkezdték volna szekálni? Kötve hinném.
Nem tudom mennyire stílszerű a hasonlat, de aki qrvának áll, az ne csodálkozzon, ha elkapják. Na.
Fura egy szitu , az biztos.Ha nem is érett, de már egy kisgyerek is megérti, hogy mit szabad , mit nem szabad. Ha többen kérjük rá, hogy addig ne publikáljon, amíg igen könnyű belekötni az írásába, akkor ezt vegye fontolóra, egyébként meg állja ki a kritikát.
javasolva is volt neki pl az "új fiú" és a "cool túra", mert jó lenne, ha magától rájönne, hogy szeretne-e hasonló "kis senkivé" válni? vagy tesz ez ellen és kicsit összekapja magát? itt nem kimondottan arra gondolok, hogy gyúrja ki magát és verjen le mindenkit... ez a másik véglet... nincs bajom a sráccal, de engem is idegesít már a hozzáállása... vagyis "hozzá nem állása"
a csernus féle technika meg működik... elég nyersen adja elő magát, de igaza is van..."no name" nagyon emlékeztet egy másik fórum másik fórumozójára, aki hasonlóan áll hozzá a dolgokhoz... nem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy ők ketten ugyanazok
szerintem többen is sejthetik, kire gondolok... -
tildy
nagyúr
Csernus szórakozásból csinálja? Itt már egymást szórakoztatták, a ki tud jobban gúnyolni, megbántási és nem nevelési célzattal, ilyen mértékű gúnyolódás már egyébként is alkalmatlan a nevelésre, ebből csak negatív megerősítés származhat.
Van egy mondás, "a stílus maga az ember", itt úgy érzem nemcsak ,,no name" stílusával van baj..... anno felmerült az is, hogy kamu reg, ha az lenne Dr. Csernus nevethetne a markába....Nem, ő nem (Többször írta, kifejezetten nevelő célzattal provokatív , ugyanis az azokra adott reakciók őszinték), viszont van, akit csak ilyen pofonnal lehet észheztéríteni. Bár lehet no_namet már ő is hagyná...
-
philoxenia
MODERÁTOR
Részben igaz lehet azért ádyzék hozzáállása, olyan szempontból, hogy bármilyen elítélendő is, de pl. Csernus is hasonlót alkalmaz: tükörképet állít. Lehet , hogy gúnyos, de ekkor rádöbben az ember, hogy hohó, hát ezt csinálom én?!
Aztán lehet ez a módszer sem célravezető.Most őszintén, ha normálisan ír , miután többen kértük erre, ádyzék elkezdték volna szekálni? Kötve hinném.
Nem tudom mennyire stílszerű a hasonlat, de aki qrvának áll, az ne csodálkozzon, ha elkapják. Na.
Fura egy szitu , az biztos.Ha nem is érett, de már egy kisgyerek is megérti, hogy mit szabad , mit nem szabad. Ha többen kérjük rá, hogy addig ne publikáljon, amíg igen könnyű belekötni az írásába, akkor ezt vegye fontolóra, egyébként meg állja ki a kritikát.
Csernus szórakozásból csinálja? Itt már egymást szórakoztatták, a ki tud jobban gúnyolni, megbántási és nem nevelési célzattal, ilyen mértékű gúnyolódás már egyébként is alkalmatlan a nevelésre, ebből csak negatív megerősítés származhat.
Van egy mondás, "a stílus maga az ember", itt úgy érzem nemcsak ,,no name" stílusával van baj..... anno felmerült az is, hogy kamu reg, ha az lenne Dr. Csernus nevethetne a markába.... -
Dany007
veterán
Jó, tényleg kicsit túl van lihegve a dolog, de kicsit bosszantó, hogy én meghallgattam a kritikákat és tettem érte, ellenkező estben én is kaptam volna a többit... És bosszant, hogy ő miért nem? Ha én tudtam úgymond alkalmazkodni a Logout, Ph! lapcsalád közösségéhez, akkor ő miért nem? Miért pont Ő a kivétel akinek elnézzük, mert hát jajszegény. Jó-Jó nem kéne minden posthoz sokszor beírni, én nem is teszem ezt, de aki ezt csinálja, én azt is megértem.
2 üveggel vedelje a vodkát, és 3 csajt húzzon meg egy este, egy discos verekedés után...:
Ezt meg főleg nem értem, hogy kire céloztál... Itt a logouton nem ilyen az átlag, én úgy érzem... Meg hogy jött ez ide? Sorry, reggel van még
Igen, te alkalmazkodtál. Nem kaptál.
Ő nem alkalmazkodott 100%-ig. (mert azt meg kell hagyni, hogy az első pár bejegyzésénél én köszöntem meg a figyelmeztetést, amit ő kapott)
Akkor majd kevesebben olvassák az írásait. Nem szólnak hozzá, magyarán leszarják. Ergo vagy megváltozik, vagy eltűnik. Ennyi.
De a szüntelen flémelés, gúnyolás, kifejezetten személye ellen irányuló tömeges kigúnyolás, gyúnyotopicok létrehozásának semmi, de semmi értelme. Ennyi. A vak is látja, hogy szándékos kötözködés a cél. Semmi más."Ezt meg főleg nem értem, hogy kire céloztál..."
Ezzel valójában azt próbáltam érzékeltetni, hogy van aki már ilyen fiatalon is messze 'érettebb' a koránál. Igaz csak biológiailag.
Van aki viszont még nem. -
tildy
nagyúr
Valójában köze nem volt az ámokfutásnak.
Mindenki más el tudta volna viselni. Ahogy Racecam is leírta, szépen lassan eltűntek volna a süllyesztőben, de még is (!) volt pár ember, akik szánalmas megnyilatkoztatásukkal fenntartották a topicot a fórum első helyein.Az ámokfutás az volt, amit a Ádzyék műveltek. 1-2 óra alatt 9 gúnytopic! Na szerinted ennek mennyi értelme volt? És még van pofájuk azt mondani, hogy nevelő szándékkal... Hát hogyne...
Hja, másrészt ha a jogos modot olvasod, akkor onnan kiderül, hogy már másnak is szemet szúrt a dolog nem csak a modiknak.Vegyétek már észre
A hepajt a gúnytopicok csapták, nem a szerencsétlen gyerek bejegyzései...Részben igaz lehet azért ádyzék hozzáállása, olyan szempontból, hogy bármilyen elítélendő is, de pl. Csernus is hasonlót alkalmaz: tükörképet állít. Lehet , hogy gúnyos, de ekkor rádöbben az ember, hogy hohó, hát ezt csinálom én?!
Aztán lehet ez a módszer sem célravezető.Most őszintén, ha normálisan ír , miután többen kértük erre, ádyzék elkezdték volna szekálni? Kötve hinném.
Nem tudom mennyire stílszerű a hasonlat, de aki qrvának áll, az ne csodálkozzon, ha elkapják. Na.
Fura egy szitu , az biztos.Ha nem is érett, de már egy kisgyerek is megérti, hogy mit szabad , mit nem szabad. Ha többen kérjük rá, hogy addig ne publikáljon, amíg igen könnyű belekötni az írásába, akkor ezt vegye fontolóra, egyébként meg állja ki a kritikát.
-
philoxenia
MODERÁTOR
-
#72042496
törölt tag
Valójában köze nem volt az ámokfutásnak.
Mindenki más el tudta volna viselni. Ahogy Racecam is leírta, szépen lassan eltűntek volna a süllyesztőben, de még is (!) volt pár ember, akik szánalmas megnyilatkoztatásukkal fenntartották a topicot a fórum első helyein.Az ámokfutás az volt, amit a Ádzyék műveltek. 1-2 óra alatt 9 gúnytopic! Na szerinted ennek mennyi értelme volt? És még van pofájuk azt mondani, hogy nevelő szándékkal... Hát hogyne...
Hja, másrészt ha a jogos modot olvasod, akkor onnan kiderül, hogy már másnak is szemet szúrt a dolog nem csak a modiknak.Vegyétek már észre
A hepajt a gúnytopicok csapták, nem a szerencsétlen gyerek bejegyzései...Az első bekezdést leszámítva egyetértek veled. Hogy az első bekezdéssel miért nem, azt majd délután (de lehet, hogy csak holnap) Racecam hozzászólására válaszolva kifejtem.
-
Szplöttyy
senior tag
Nem feltétlenül.
A 14 év azért számít, mert nem mindenki olyan érett, hogy 2 üveggel vedelje a vodkát, és 3 csajt húzzon meg egy este, egy discos verekedés után...Én ennél rosszabbúl írtam 12-13 évesen. (megtaláltam az akkori naplómat...
jó nagylol)
És mért nem lehet elmondani a véleményt, és hagyni tovább? Az első bejegyzésemre én is kaptam helyesírás fikát. El is szégyelltem magam, azóta figyelek.
Őt vagy nem érdekli, vagy nem tud / akar tenni ellene. Ennyi kész.
Ezért nem kell szétszivatni, szétflémelni minden egyes bejegyzést.
Persze a kritikát megérdemli mindenki, de mindennek van határa. És ez már kicsit túlment azon.Jó, tényleg kicsit túl van lihegve a dolog, de kicsit bosszantó, hogy én meghallgattam a kritikákat és tettem érte, ellenkező estben én is kaptam volna a többit... És bosszant, hogy ő miért nem? Ha én tudtam úgymond alkalmazkodni a Logout, Ph! lapcsalád közösségéhez, akkor ő miért nem? Miért pont Ő a kivétel akinek elnézzük, mert hát jajszegény. Jó-Jó nem kéne minden posthoz sokszor beírni, én nem is teszem ezt, de aki ezt csinálja, én azt is megértem.
2 üveggel vedelje a vodkát, és 3 csajt húzzon meg egy este, egy discos verekedés után...:
Ezt meg főleg nem értem, hogy kire céloztál... Itt a logouton nem ilyen az átlag, én úgy érzem... Meg hogy jött ez ide? Sorry, reggel van még
-
Dany007
veterán
Egy kérdésem lenne, csupán. Miért hangsúlyozza mindenki hogy 14éves? Nem azért van fikázva mert annyi, ha 20lenne akkor is fikázva lenne, hogy nem tud írni, sőt akkor még több fikát kapna ez miatt. No Name, valami felsőbb hatalom lehet, iszonyú jól csinálja, hogy az emberek a tudtuk nélkül egymás ellen fordulnak, de tényleg...

Szerk: Én is írtam ide 15évesen, és le lettem oltva, fikázva. Mégse lett ebből semmi...miért? Mert nem csináltam több olyan írást, ami miatt megérdemeltem a fikatengert....
Nem feltétlenül.
A 14 év azért számít, mert nem mindenki olyan érett, hogy 2 üveggel vedelje a vodkát, és 3 csajt húzzon meg egy este, egy discos verekedés után...Én ennél rosszabbúl írtam 12-13 évesen. (megtaláltam az akkori naplómat...
jó nagylol)
És mért nem lehet elmondani a véleményt, és hagyni tovább? Az első bejegyzésemre én is kaptam helyesírás fikát. El is szégyelltem magam, azóta figyelek.
Őt vagy nem érdekli, vagy nem tud / akar tenni ellene. Ennyi kész.
Ezért nem kell szétszivatni, szétflémelni minden egyes bejegyzést.
Persze a kritikát megérdemli mindenki, de mindennek van határa. És ez már kicsit túlment azon. -
Szplöttyy
senior tag
Egy kérdésem lenne, csupán. Miért hangsúlyozza mindenki hogy 14éves? Nem azért van fikázva mert annyi, ha 20lenne akkor is fikázva lenne, hogy nem tud írni, sőt akkor még több fikát kapna ez miatt. No Name, valami felsőbb hatalom lehet, iszonyú jól csinálja, hogy az emberek a tudtuk nélkül egymás ellen fordulnak, de tényleg...

Szerk: Én is írtam ide 15évesen, és le lettem oltva, fikázva. Mégse lett ebből semmi...miért? Mert nem csináltam több olyan írást, ami miatt megérdemeltem a fikatengert....
-
Racecam
nagyúr
Szívesen meghallgatom, hogyan és mivel kellene megbirkóznia?

De mielőtt összeszeded a választ, néhány dolgot szeretnék a figyelmedbe ajánlani.
1. A Logout egy blogoldal, amelynek van személyes lapja és címlapja is. A személyes oldalon személyes bejegyzéseket lehet írni megkötés nélkül (kivéve alapelvekbe ütköző dolgok), a címlapra közérdekű bejegyzéseket. tehát a kettőt válasszuk külön.
2. ha nem lennének az önjelölt megmondóemberek, akiknek élvezetet jelent egy 14 éves gyerek fikázása, számomra ismeretlen okokból, akkor nem pörögne "no name" írásainak a topicja és lehet, hogy már régen elsüllyedt volna Ő is az ismeretlenség homályába. Különösen, hogy ha nem olvasnák és nem reagálnának rá, semmi sem dresszírozná, hogy egyáltalán írjon, talán már megunta volna. De ha nem, az sem probléma.Ezen kívül, szerintem ne minősíts senkit, nem vagy sem elmeorvos, sem pszichológus, ez így simán csak személyeskedés.

-
Dany007
veterán
Valójában köze nem volt az ámokfutásnak.
Mindenki más el tudta volna viselni. Ahogy Racecam is leírta, szépen lassan eltűntek volna a süllyesztőben, de még is (!) volt pár ember, akik szánalmas megnyilatkoztatásukkal fenntartották a topicot a fórum első helyein.Az ámokfutás az volt, amit a Ádzyék műveltek. 1-2 óra alatt 9 gúnytopic! Na szerinted ennek mennyi értelme volt? És még van pofájuk azt mondani, hogy nevelő szándékkal... Hát hogyne...
Hja, másrészt ha a jogos modot olvasod, akkor onnan kiderül, hogy már másnak is szemet szúrt a dolog nem csak a modiknak.Vegyétek már észre
A hepajt a gúnytopicok csapták, nem a szerencsétlen gyerek bejegyzései... -
#72042496
törölt tag
-
mephi666
nagyúr
-
Dany007
veterán
Nézd ha már a modik gondolkodnak a 'sorsotokról' illetve legyen-e bünti or not akkor az más szemében is szöget ütött.
"Az nem flame, hogy benyogom neki, hogy figyelj mar, b+, ezt nem igy kell irni, hanem igy."
Az még nem hát. Az elején én magam köszöntem meg a modiknak, hogy figyelmeztették a helyesírás miatt.
Én a túlzásról beszélek, amibe szépen beleestetek. Meg persze a szándékos gúnyolásról, aminek már semmi köze a neveléshez.
Az, hogy leszarja... hát ja. Mondanám erre azt, hogy finomabban kéne mondani neki, de volt az is. Tény.
Mindettől függetlenül a szándékos gúnyolás nem vezet sehova sem. -
#72042496
törölt tag
Viszont "elvileg" a kifigurázó írások sem törölhetők, ha pontról pontra ragaszkodunk ahhoz az elvhez, hogy személyes blogban mindenki azt ír , amit akar, és úgy, ahogy akar . Másrészről jogos az is, ha "no name"-nek lehet így írni, másnak miért nem?
Patthelyzet kicsit. Én nem örülnék, ha ilyen jellegű írások lennének itt, korábban is ajánlottam neki a logoszférát, szerintem ott lenne inkább a helye az írásainak, mégcsak hozzá sem tudnának szólni .
ádyz: de a személyeskedés és flamelés igen....

A logoszféra sajnos nem megoldás. Azért ír ide, mert a való életben nincsenek barátai, teljesen magányos. Itt pedig úgy látszott, hogy tud érvényesülni. Vakvágányon mozog a srác.

-
ádyz
addikt
Viszont "elvileg" a kifigurázó írások sem törölhetők, ha pontról pontra ragaszkodunk ahhoz az elvhez, hogy személyes blogban mindenki azt ír , amit akar, és úgy, ahogy akar . Másrészről jogos az is, ha "no name"-nek lehet így írni, másnak miért nem?
Patthelyzet kicsit. Én nem örülnék, ha ilyen jellegű írások lennének itt, korábban is ajánlottam neki a logoszférát, szerintem ott lenne inkább a helye az írásainak, mégcsak hozzá sem tudnának szólni .
ádyz: de a személyeskedés és flamelés igen....

Ja.
De akkor minden hozzaszolot lehetne tiltani.
-
tildy
nagyúr
Tildy, elég ritka dolog
, de most teljesen egyetértek Veled. "no name" megtehetné, hogy hallgat a kritikákra és a saját érdekében, nem azért, mert a szabályok azt mondják, kicsit visszafoghatná magát. Csak azért, hogy elkerülje a jogos bírálatokat.Ugyanakkor valóban szánalmas, hogy egyesek képtelenek megállni, hogy ne fikázzanak valakit, aki nekik nem tetszik. Nem kattintanak tovább, nem legyintenek magukban, hanem egyrészt az írás topicjában fikázzák, ezzel újra és újra felhozva azt, másrészt még "gúnyírásokat" is kreálnak. Ez tényleg az ovis homokozó...

Viszont "elvileg" a kifigurázó írások sem törölhetők, ha pontról pontra ragaszkodunk ahhoz az elvhez, hogy személyes blogban mindenki azt ír , amit akar, és úgy, ahogy akar . Másrészről jogos az is, ha "no name"-nek lehet így írni, másnak miért nem?
Patthelyzet kicsit. Én nem örülnék, ha ilyen jellegű írások lennének itt, korábban is ajánlottam neki a logoszférát, szerintem ott lenne inkább a helye az írásainak, mégcsak hozzá sem tudnának szólni .
ádyz: de a személyeskedés és flamelés igen....

-
mephi666
nagyúr
na, hozok akkor homokot, mert a homokozó nem homokozó homok nélkül
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

szerintem egy ideig elég lesz

-
ádyz
addikt
Mit kezdek?
Reagáltam a válaszodra.Nem is ismerlek? Én az alapján írtam, ahogyan itt viselkedsz! És csakis ezen topikokkal kapcsolatban. Cizoe-val is teljesen mértékben megértjük egymást. Volt pár vitánk is, abszolút semmi gond sincs.
Én nem a személyek teljességét ítélem meg, elvégre tényleg nem ismerlek. Hanem az egy bizonyos dologgal kapcsolatos hozzáállást. Legyen az egy topicban vélemény különbség, vagy mint pl ez is! Ettől függetlenül lehet, hogy az XY VGA topicban meg teljesen egyet fogunk érteni. Ez itt nem személyről szól. Én nem személyeskedem, csak a viselkedésetek ezzel a témával kapcsolatban kicsit kiverte a biztosítékot
És, amint látom nem csak nekem.1. most írtad, hogy el se olvastad a cikkeit, csak osztottad a flémet, meg a gúnyolódást. Erre jössz nekem olyannal, hogy nem is ismerlek?

2. nem ismerlek az tény. De ti voltatok azok, akik legjobban hangoztattátok, hogy csak nevelő szándékkal szidjátok / kritizáljátok a srácot! Ebből következettem, hogy akkor v.színű a saját gyereked is hasonló szinten / formában fogod / szándékozod nevelni!Úgy érzem, ha itt valakinek megnőtt a f***ka, akkor az a tiéd
3-4 postot csinálni csak azért, hogy kigúnyoljatok valakit... hát biztos nagyon felizgathatott a dolog...* hja.: és #17 ért figyelmeztetem magamat...túlzásba estem

De, csak neked verte ki ennyire a biztositekot.
Az nem flame, hogy benyogom neki, hogy figyelj mar, b+, ezt nem igy kell irni, hanem igy.
Ezt o leszarja.
Miert, te ugy fogod nevelni a gyerekedet, hogy jol van fiam, megvertek? Hagyd rajuk.
En nem akarok egy olyan tomegcsodot, mint a vedencetek.
-
Dany007
veterán
Mit kezdek?
Reagáltam a válaszodra.Nem is ismerlek? Én az alapján írtam, ahogyan itt viselkedsz! És csakis ezen topikokkal kapcsolatban. Cizoe-val is teljesen mértékben megértjük egymást. Volt pár vitánk is, abszolút semmi gond sincs.
Én nem a személyek teljességét ítélem meg, elvégre tényleg nem ismerlek. Hanem az egy bizonyos dologgal kapcsolatos hozzáállást. Legyen az egy topicban vélemény különbség, vagy mint pl ez is! Ettől függetlenül lehet, hogy az XY VGA topicban meg teljesen egyet fogunk érteni. Ez itt nem személyről szól. Én nem személyeskedem, csak a viselkedésetek ezzel a témával kapcsolatban kicsit kiverte a biztosítékot
És, amint látom nem csak nekem.1. most írtad, hogy el se olvastad a cikkeit, csak osztottad a flémet, meg a gúnyolódást. Erre jössz nekem olyannal, hogy nem is ismerlek?

2. nem ismerlek az tény. De ti voltatok azok, akik legjobban hangoztattátok, hogy csak nevelő szándékkal szidjátok / kritizáljátok a srácot! Ebből következettem, hogy akkor v.színű a saját gyereked is hasonló szinten / formában fogod / szándékozod nevelni!Úgy érzem, ha itt valakinek megnőtt a f***ka, akkor az a tiéd
3-4 postot csinálni csak azért, hogy kigúnyoljatok valakit... hát biztos nagyon felizgathatott a dolog...* hja.: és #17 ért figyelmeztetem magamat...túlzásba estem

-
ádyz
addikt
Tildy, elég ritka dolog
, de most teljesen egyetértek Veled. "no name" megtehetné, hogy hallgat a kritikákra és a saját érdekében, nem azért, mert a szabályok azt mondják, kicsit visszafoghatná magát. Csak azért, hogy elkerülje a jogos bírálatokat.Ugyanakkor valóban szánalmas, hogy egyesek képtelenek megállni, hogy ne fikázzanak valakit, aki nekik nem tetszik. Nem kattintanak tovább, nem legyintenek magukban, hanem egyrészt az írás topicjában fikázzák, ezzel újra és újra felhozva azt, másrészt még "gúnyírásokat" is kreálnak. Ez tényleg az ovis homokozó...

Elvegre a forumon nem tiltott a gunyolas, fikazas.
-
Racecam
nagyúr
Fura dolog, hogy jómagam, aki mindig valamelyik oldalra szokott állni, most tanácstalan vagyok, és széttárom a kezem, mert igazuk van ádyzéknak is - mégha rosszul is adják elő - de philonak is .
Gúnyolódni máson nem szép dolog , viszont ha kritikával illetnek valakit, akkor azon érdemes elgondolkodni.
no_name: ha nem akarsz "gúny" tárgya lenni, lenne egy tanácsom, állítsd be a bejegyzéseidnél,m hogy ne szólhassanak hozzá. Blogbejegyzésed elküldése előtt kérj meg valakit, nézze át , ne lehessen belekötni. Kérlek, a saját érdekedben.Többiek pedig tényleg nézzenek magukba, mi lenne, ha őrajtuk köszörülné, az ő hibájukon nevetne és gúnyolódna valaki.
Na, hirtelen ennyi.
Tildy, elég ritka dolog
, de most teljesen egyetértek Veled. "no name" megtehetné, hogy hallgat a kritikákra és a saját érdekében, nem azért, mert a szabályok azt mondják, kicsit visszafoghatná magát. Csak azért, hogy elkerülje a jogos bírálatokat.Ugyanakkor valóban szánalmas, hogy egyesek képtelenek megállni, hogy ne fikázzanak valakit, aki nekik nem tetszik. Nem kattintanak tovább, nem legyintenek magukban, hanem egyrészt az írás topicjában fikázzák, ezzel újra és újra felhozva azt, másrészt még "gúnyírásokat" is kreálnak. Ez tényleg az ovis homokozó...

-
ádyz
addikt
"Nem is tudtam, hogy a valaki a saját arcképemet átszerkesztette egy másik képbe. Vagyis kiakartak akkor csúfolni."
-
#72042496
törölt tag
"Egyáltalán nem csak azért, mert nem tetszik az írása."
Akkor miért?

És így van, nekem se lenne semmi közöm. Viszont ha már itt tartunk, a noname bejegyzéseknek még mindig több értelme van (!) mint a szándékos oktalan gúnyolásnak.
És nemtom észrevehető-e, de már a moderátoroknak is feltűnt a dolog...Magukat a gúnyolódó bejegyzéseket vastagon kiérdemelte "no name". Abban egyetértek, hogy a kollégák már talán túl messzire mentek.
Vakegérke szépen összefoglalta a múltkor, miért vált terhessé ez az egész jelenség. Sokan próbáltak tanácsot adni, tényleg segítő szándékkal közelítettek felé, kitartóak és megértőek voltak, de gyakorlatilag az összes erőfeszítés eredmény nélkül maradt.
Várható volt, hogy "no name" tevékenysége előbb-utóbb egy ehhez hasonló reakciót vált ki. Sorozatosan visszaélt a fórumtársak (mentorok) jóindulatával és türelmével, ezen felül elnyomta a tartalmas(abb) írásokat, hiszen általában több bejegyzése is az oldalsó listában figyelt. Irreális elvárás, hogy ezt a közönség a végtelenségig tűri. Úgy látszik, most telt be a pohár. -
ádyz
addikt
Nem forgattam ki

És még mindenki azt ír amit akar. Nem maga az írás nem teccik. Azt én is leszarom.
Hanem a szándékos gúnyolódás.Kíváncsi vagyok, te hogy neveled majd a gyerekedet?
Elesik a biciklivel aztán lefotózod, felteszed egy blogra, hogy mekkora béna vagy? Had röhögje ki mindenki, nem? Abból majd biztosan tanulni fog."Nem tetszik? Ne nezz bele. Nem kotelezo."
És akkor Te mért nézel bele a noname bejegyzésekbe? Na? Nem csak, hogy belenézel, de még fikázod is!
Na gyerünk, valld csak be, hogy szándékosan gúnyolni akarod őt! Ettől nem leszel már szánalmasabb. Mivel sok más értelme nem volt a megnyilvánulásaidnak az ő bejegyzéseiben.Megint kezded. Nem is ismersz, de ilyet allitasz rolam? Buszke lehetsz magadra.
Irasait meg se nezem, eleg a kommenteket megnezni.
Aztan meg spontan, [hogy jobban erezd magad] kocsog, degeci mondjara beirok.****
[ Módosította: 7 ] -
Dany007
veterán
"Olyan emberek, akik értelmesnek tartják magukat (saját bevallásuk szerint), 10 éves gyerek módjára gúnyolnak ki egy másik fórumtársat, csak azért mert nem tetszik az írása."
Egyáltalán nem csak azért, mert nem tetszik az írása.
#17: "Úgy mégis ehhez neked mi közöd van? Elmondom, az égadta büdös világon semmi!"
Ez is egy vélemény, de ha következetesek vagyunk, akkor ez azt is jelenti, hogy neked sincs semmi közöd ahhoz, kit mikor és hogyan gúnyolnak ki a Logouton. (Természetesen az alapelvek szabta kereteken belül.)
"Egyáltalán nem csak azért, mert nem tetszik az írása."
Akkor miért?

És így van, nekem se lenne semmi közöm. Viszont ha már itt tartunk, a noname bejegyzéseknek még mindig több értelme van (!) mint a szándékos oktalan gúnyolásnak.
És nemtom észrevehető-e, de már a moderátoroknak is feltűnt a dolog... -
Dany007
veterán
Nem forgattam ki

És még mindenki azt ír amit akar. Nem maga az írás nem teccik. Azt én is leszarom.
Hanem a szándékos gúnyolódás.Kíváncsi vagyok, te hogy neveled majd a gyerekedet?
Elesik a biciklivel aztán lefotózod, felteszed egy blogra, hogy mekkora béna vagy? Had röhögje ki mindenki, nem? Abból majd biztosan tanulni fog."Nem tetszik? Ne nezz bele. Nem kotelezo."
És akkor Te mért nézel bele a noname bejegyzésekbe? Na? Nem csak, hogy belenézel, de még fikázod is!
Na gyerünk, valld csak be, hogy szándékosan gúnyolni akarod őt! Ettől nem leszel már szánalmasabb. Mivel sok más értelme nem volt a megnyilvánulásaidnak az ő bejegyzéseiben. -
ádyz
addikt
Mint mondtam akinek nem inge...
Ergo így be is ismerted, hogy szándékos gúnyolódás volt a cél. Nem hinném, hogy ennek bármilyen formában is helye van a Logouton.
Nem pátyolgatja senki. Legalább is én nem. Mint látod, amihez nem volt kedvem még hozzá se írtam. A kritikák egy része jogos is volt. A szándékos gúnyolással van bajom.
De azt amit műveltek utálom. Rohadtul gusztustalan."Ja es ne itt baratkozzon, van rendes elet is, beszelgetes, satobbi. Ez ugye nem szanalom?"
Úgy mégis ehhez neked mi közöd van? Elmondom, az égadta büdös világon semmi!
Ha ennyire kemények vagytok, akkor szépen fogjátok meg egymás kezét, azt húzzatok el **** [valahova]!
Kíváncsi vagyok ott mennyire lennétek kemények!
Egy 14 évest baszogatni az a menő, nem? Szánalom...Az a szanalom, hogy kiforgatod a szavaimat.

Szo sincs kemenykedesrol, most is te huztad fel magad...
Utalod? Elhiszed, hogy k_rvara nem erdekel?
Jo magasrol lesz_rom.Ja amugy: Ilyenkor hol van a "azt ir amit akar" cimu izetek? Ennyi.
Nem tetszik? Ne nezz bele. Nem kotelezo.
-
#72042496
törölt tag
Szerintem is ideje volt.
Azért már kezdtek kicsit túlzásba esni.
Az elején még okés, poénos, de aztán eléggé el lett túlozva.Mondjuk ez saját szánalmasságuk legjobb bizonyítéka volt.
Olyan emberek, akik értelmesnek tartják magukat (saját bevallásuk szerint), 10 éves gyerek módjára gúnyolnak ki egy másik fórumtársat, csak azért mert nem tetszik az írása.
Arról nem is beszélve, hogy az illetők már hetekkel ezelőtt megjegyezték, hogy okés, inkább nem szólnak hozzá a dolgokhoz. Erre mégis. Mást nem, csak a gúnyolódást.
Szánalom, hogy erre használják a Logout közösség oldalait, hogy egy kisgyerek próbálkozásait gúnyolják a halálba, miközben épkézláb saját írásuk alig van...(kinek nem inge...) gratulálok."Olyan emberek, akik értelmesnek tartják magukat (saját bevallásuk szerint), 10 éves gyerek módjára gúnyolnak ki egy másik fórumtársat, csak azért mert nem tetszik az írása."
Egyáltalán nem csak azért, mert nem tetszik az írása.
#17: "Úgy mégis ehhez neked mi közöd van? Elmondom, az égadta büdös világon semmi!"
Ez is egy vélemény, de ha következetesek vagyunk, akkor ez azt is jelenti, hogy neked sincs semmi közöd ahhoz, kit mikor és hogyan gúnyolnak ki a Logouton. (Természetesen az alapelvek szabta kereteken belül.)
-
Dany007
veterán
Az meg jobb, hogy egy 14 eves gyereket patyolgattok, teljesen ismeretlenul.
[Ja es ne itt baratkozzon, van rendes elet is, beszelgetes, satobbi. Ez ugye nem szanalom?]Nem lett eltulozva, ez a valo vilag.
Az utolso mondathoz pedig...akar cizoe, akar en, tobbet tettunk anno a logout-ert, mint te valaha.
Az mas dolog, hogy toroltuk az egeszet. Nyilvan nyomos okkal.Mint mondtam akinek nem inge...
Ergo így be is ismerted, hogy szándékos gúnyolódás volt a cél. Nem hinném, hogy ennek bármilyen formában is helye van a Logouton.
Nem pátyolgatja senki. Legalább is én nem. Mint látod, amihez nem volt kedvem még hozzá se írtam. A kritikák egy része jogos is volt. A szándékos gúnyolással van bajom.
De azt amit műveltek utálom. Rohadtul gusztustalan."Ja es ne itt baratkozzon, van rendes elet is, beszelgetes, satobbi. Ez ugye nem szanalom?"
Úgy mégis ehhez neked mi közöd van? Elmondom, az égadta büdös világon semmi!
Ha ennyire kemények vagytok, akkor szépen fogjátok meg egymás kezét, azt húzzatok el **** [valahova]!
Kíváncsi vagyok ott mennyire lennétek kemények!
Egy 14 évest baszogatni az a menő, nem? Szánalom...[ Módosította: 7 ] -
tildy
nagyúr
Fura dolog, hogy jómagam, aki mindig valamelyik oldalra szokott állni, most tanácstalan vagyok, és széttárom a kezem, mert igazuk van ádyzéknak is - mégha rosszul is adják elő - de philonak is .
Gúnyolódni máson nem szép dolog , viszont ha kritikával illetnek valakit, akkor azon érdemes elgondolkodni.
no_name: ha nem akarsz "gúny" tárgya lenni, lenne egy tanácsom, állítsd be a bejegyzéseidnél,m hogy ne szólhassanak hozzá. Blogbejegyzésed elküldése előtt kérj meg valakit, nézze át , ne lehessen belekötni. Kérlek, a saját érdekedben.Többiek pedig tényleg nézzenek magukba, mi lenne, ha őrajtuk köszörülné, az ő hibájukon nevetne és gúnyolódna valaki.
Na, hirtelen ennyi.
-
ádyz
addikt
Szerintem is ideje volt.
Azért már kezdtek kicsit túlzásba esni.
Az elején még okés, poénos, de aztán eléggé el lett túlozva.Mondjuk ez saját szánalmasságuk legjobb bizonyítéka volt.
Olyan emberek, akik értelmesnek tartják magukat (saját bevallásuk szerint), 10 éves gyerek módjára gúnyolnak ki egy másik fórumtársat, csak azért mert nem tetszik az írása.
Arról nem is beszélve, hogy az illetők már hetekkel ezelőtt megjegyezték, hogy okés, inkább nem szólnak hozzá a dolgokhoz. Erre mégis. Mást nem, csak a gúnyolódást.
Szánalom, hogy erre használják a Logout közösség oldalait, hogy egy kisgyerek próbálkozásait gúnyolják a halálba, miközben épkézláb saját írásuk alig van...(kinek nem inge...) gratulálok.Az meg jobb, hogy egy 14 eves gyereket patyolgattok, teljesen ismeretlenul.
[Ja es ne itt baratkozzon, van rendes elet is, beszelgetes, satobbi. Ez ugye nem szanalom?]Nem lett eltulozva, ez a valo vilag.
Az utolso mondathoz pedig...akar cizoe, akar en, tobbet tettunk anno a logout-ert, mint te valaha.
Az mas dolog, hogy toroltuk az egeszet. Nyilvan nyomos okkal. -
Dany007
veterán
Szerintem is ideje volt.
Azért már kezdtek kicsit túlzásba esni.
Az elején még okés, poénos, de aztán eléggé el lett túlozva.Mondjuk ez saját szánalmasságuk legjobb bizonyítéka volt.
Olyan emberek, akik értelmesnek tartják magukat (saját bevallásuk szerint), 10 éves gyerek módjára gúnyolnak ki egy másik fórumtársat, csak azért mert nem tetszik az írása.
Arról nem is beszélve, hogy az illetők már hetekkel ezelőtt megjegyezték, hogy okés, inkább nem szólnak hozzá a dolgokhoz. Erre mégis. Mást nem, csak a gúnyolódást.
Szánalom, hogy erre használják a Logout közösség oldalait, hogy egy kisgyerek próbálkozásait gúnyolják a halálba, miközben épkézláb saját írásuk alig van...(kinek nem inge...) gratulálok. -
ádyz
addikt
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.Az egesz rolad fog szolni.
-
Winner_hun
félisten
-
Integra
titán
a szimplán "Homokozó" topic cím asszem még alázóbb lenne a jancsihuszároknak

-
lorcsi
veterán
hozom a dömperem
valakinek sárga háromszög alakú formája nincs ?

-
ádyz
addikt
Mar megtettek, elegge sunyi modon.

Ha mar itt jarok: No name baratunk ujabb remek hozzaszolasa:
"Nem rossz telefon, de nagy kár, hogy nincsen benne Wlan.
Amúgy nagyon szép kis telefon csak még a lenne mit csiszolni a kamerán. A cikk jól sikerült mint mindig, és a teszt videónak is nagyon örültem.
(főleg az eleje)
" -
fekeandras
őstag
Ideje volt...

-
Boxer001
veterán
Nagyszerű topic.
Végre már lesz hová küldeni a "kis butusokat", hogy szépen fogalmazzak.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
tildy
nagyúr
Mivel mostanában elharapóztak az egyes blogbejegyzésekhez írt idióta kommentek, ide várunk minden hasonló hozzászólást, ezt csak az olvassa úgyis, aki kíváncsi rá.
Hol van a híres moderátori gárda, aki a személyeskedő hozzászólásoka tgyomlálja?

Bocs, és peace. -
Samus
addikt
Érdekes kezdeményezés, de kíváncsi leszek hány hozzászólás lesz itt...bár ha mindenki ide írná, amit ide kellene, egész érdekes kis fórum lenne

-
Dany007
veterán
Mivel mostanában elharapóztak az egyes blogbejegyzésekhez írt idióta kommentek, ide várunk minden hasonló hozzászólást, ezt csak az olvassa úgyis, aki kíváncsi rá.
Nagyszerű kezdeményezés!
Bár szerintem így már nem lesz olyan poén nekik
-
Borify Péter
aktív tag
Mivel mostanában elharapóztak az egyes blogbejegyzésekhez írt idióta kommentek, ide várunk minden hasonló hozzászólást, ezt csak az olvassa úgyis, aki kíváncsi rá.
akkor ez most egy dühöngő topic?

-
philoxenia
MODERÁTOR
Mivel mostanában elharapóztak az egyes blogbejegyzésekhez írt idióta kommentek, ide várunk minden hasonló hozzászólást, ezt csak az olvassa úgyis, aki kíváncsi rá.
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
42019 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Renault, Dacia topik
- Óra topik
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Nyomtató topik
- Vezetékes FÜLhallgatók
- EAFC 26
- Robotporszívók
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Intel Dual Core 2000 felhasználók barátságos offolós topikja
- További aktív témák...
- Iphone 15 Pro Natural Titanium 128GB Független + Ajándék Pitaka tok
- Ryzen 9 5950X + ASUS Pro WS X570-ACE félkonfig
- Evoworks Evo75 ISO (DE) újszerű, garis
- MacBook Air 13 M2 8/256 97% akku, magyar billentyűzet, gyári töltő
- ÚJ Lenovo Legion 9 - Intel Core U9 275HX, 64GB, 2TB, RTX 5090 24GB OLED 240Hz 3 év garancia!
- 27% - GAMING PC! Intel i7-13700KF / RTX 4070 Ti / Z690 / 32GB 3600MHz / 1TB NVMe / 850w! BeszámítOK
- 512GB NVMe SSD, 1 év gar - 2230
- Apple iPhone 14 Plus 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Töltő Bazár! kb. 1000-1500Ft/10W, Rengeteg féle, SZÁMLÁVAL, GARANCIÁVAL
- Huawei Nova 9 SE 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
a csernus féle technika meg működik... elég nyersen adja elő magát, de igaza is van...
szerintem többen is sejthetik, kire gondolok...


jó nagylol)


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


"


