Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • bvictory

    újonc

    válasz Josh #3 üzenetére

    Kedves ungawa (és Josh)!

    Én dolgoztam a Btrokernetnél és amit leírtál, nem éppen fedi a valóságot. Először is jutalék rendszer elég bonyolult, nem igazán lehet kijeélenteni, hogy ennyi és ennyi %-ot kapsz. Első körben kb. 10%, de ez egyre nő és vannak különböző motivációs utak, tárgyak, stb. Ha odateszed magad, nagyon egyszerű az előrelépés.
    Mivel ez egy független tanácsadó cég, az a lényege, hogy magának a brókernetnek fizetnek a biztosítók, bankok a behozot üzletekért és a Brokernet fizeti ki a saját embereit egységesen(vagyis engem, téged). Tehát szó nincs arról, hogy ha én az ügyfélnek pl. unigua-s megoldást javasolok és nem aviva-sat akkor én x%-al többet kapok. Pontosan azért van ez így kitalálva, hogy az ügyfélnek valóban azt ajánljuk ami neki a legmegfelelőbb.
    Nagyjából ennyit szerettem volna leírni, hogy egy picit világosabban lássátok.
    Egyébként Josh, ha rám hallgatsz akkor a Brokerneten belül a Palladiumhoz mész mert itt sokkal jobbak a fizetési feltételek mint magánál a Brokernetnél és egyszerűbb is az üzletkötés. ;)
    Ha esetleg kérdésed van szívesen segítek!
    További szép napot mindenkinek!

Aktív témák