Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ( V )

    veterán

    válasz TESCO-Zsömle #2876 üzenetére

    pont hogy tudom miről beszélek, csak nekem csípi a szemem ez az örökös extraprofit hajhászás - lehet hogy te gondolkodás nélkül kifizeted az ilyen olyan előrendelői DLC kiegészítő, szirszar "exlcusive content" felárakat, de nekem kifejezetten zavaró hogy amint mondtad a már "ténylegesen a kész játékból vágták ki" ezt a tartalmat. én megértem hogy az előrendelőknek is akarnak adni valamit (arra szvsz pont jó ez a Mechromanger karakter, vagy 1-2 legendary cucc/fegyó), de ne a meglévőből nyirbáljanak ki, úgy hogy csak exclusive-ként elérhető, mert az szerintem szánalmas (MW3 nyomvonal 1-es lépcső).

    megvettem az alapjáték + SP-t akkor hadd legyen már benne az a nyomorult aréna is!

    az előző részben szerintem korrektül benne volt Goty-ban minden ami kellett (vagy alapgém + DLC-pakk), megvetted és jónapot játszhattál egy teljes értékű játékkal mindenféle sunyi kihagyás nélkül.

    a CoD/MW3 tényleg gamer-fogyasztó-zombiknak való úgyhogy azt nagy ívben elkerülöm és a BF3-at is pont ezért hagytam abba, mert azt is ilyen "gyönyörűen" kezdték kiaknázni! a noob nerfelésekről már nem is beszélve...

    (#2882) ollie
    ez eddig oké is - az előző részt is rogyásig játszottam mind a 4 karakterrel - imádom is mint ahogy a mostani rész is "szünetmentesen" fut :DDD és szinte még sehol nem tartok (ahhoz képest mint leírtad recept ;) ), de az ilyenek azért fel tudnak bosszantani bármennyire jó is egy játék...

    (#2883) Djuree
    világos is ;) , de azért ne én legyek már a nyomi hogy ezt szóvá teszem, mert más fogyaztónak ez evidens hisz más játékok ezt már mester szinten űzik... :(

    [ Szerkesztve ]

    * Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

Új hozzászólás Aktív témák