Hirdetés
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- T Tablet 2 5G - megkopott magenta
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen videókártyát?
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Milyen SSD-t vegyek?
- Acer notebook topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- A 3D V-Cache és a rengeteg memória lehet az új PlayStation fő fejlesztési iránya
Új hozzászólás Aktív témák
-
toshiba300
tag
válasz
Williamgrant #8576 üzenetére
Abban az esetben, ha vezetékes rendszerekről van szó, inkább vennék aktív monitorokat okosítással, mint bluetooth multiroom eszközöket - így értettem. A "ki tud olvasni/emlékezni" sértegetésbe nem szeretnék belemenni, szerintem azért vagyunk itt, hogy tanácsod kapjunk vagy adjunk, amihez alapvetően jóindulattal (és türelemmel) kell hozzáállni.
-
toshiba300
tag
válasz
Williamgrant #8572 üzenetére
Feltételek:
- 2 db legyen belőle (össze lehessen kötni vezeték nélkül - egyiken a bal a másikon a jobb csatorna szóljon, a teljes értékű sztereó hangzás miatt)
- beépített akksi
- keret max 160. ezer Ft (párban)
- legyen rajta vezetékes bemenet is (pl. mini jack) -
toshiba300
tag
válasz
Acélfarkas #8567 üzenetére
Köszi a tippet. Kicsit jobban utána olvastam, a hordozható Marshall-ok (akksival) nem támogatják az egymáshoz kapcsolást, csak a vezetékes típusok - akkor már inkább egy studio minitor párt vennék google chromecast audio felokosítással.
Dockin D fine +ról sok jót írnak, engem külsőre nem nagyon vett meg, plusz azt írják, hogy közepes és magas hangerő között a középhang a háttérbe kerül és a mély dominál.A Marshall azét is fogott meg, mert modern csatlakozási lehetőségekkel van ellátva (USB-C, Bluetooth 5.0), szerintem nagyon jól néz ki, hosszú akksi idővel + OLUV is nagyon jókat mondott róla. Valami hasonlót keresek, csak nagyon kéne az egymáshoz kapcsolási lehetőség.
-
toshiba300
tag
Sziasztok!
Bluetooth hangszórót(hangszórókat) keresek.
Feltételek:
- 2 db legyen belőle (össze lehessen kötni vezeték nélkül - egyiken a bal a másikon a jobb csatorna szóljon, a teljes értékű sztereó hangzás miatt)
- beépített akksi
- keret max 160. ezer Ft (párban)
- legyen rajta vezetékes bemenet is (pl. mini jack)Szerintetek 2db Marshall Stockwell II alkalmas lehet erre a célra?
-
toshiba300
tag
Sziasztok!
Beoplay P6-ot néztem ki, de láttam, hogy sajnos nincs rajta jack bemenet, ami nekem fontos lenne. Vifa Helsinki a másik kiszemelt, de ott meg nincs meg a "360" hangzás, mert csak az egyik oldalán vannak hangszórók. Ismer valaki olyan bluetooth hangszórót (akkusat) ami mindkét feltételnek megfelel? Beolit 17 elvileg ilyen, de nem olvastam róla túl jó véleményeket.
Új hozzászólás Aktív témák
- Sweet.tv - internetes TV
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- T Tablet 2 5G - megkopott magenta
- Foxpost
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen videókártyát?
- iPhone 16e - ellenvetésem lenne
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Milyen okostelefont vegyek?
- Kuponkunyeráló
- További aktív témák...
- P16s Gen1 16" FHD+ IPS i7-1260P T550 16GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Latitude 7430 14" FHD IPS i5-1235U 16GB 256GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- AMD Ryzen 7 9700X - Új, 3 év garancia - Eladó!
- Gamer Notebook! Csere-Beszámítás! Asus Tuf F15 FX506HE / 11400H / RTX 3050Ti / 16GB DDR4 / 512 SSD
- Legion Slim 5 16AHP9 16" QHD+ IPS Ryzen 7 8845HS RTX 4070 32GB 1TB NVMe magyar vbill gar
- ZTE Blade A31 Plus 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! DELL PowerEdge R630 rack szerver - 2xE5-2660v4 (28c/56t, 2.0/3.2GHz), 96GB RAM, 4x1G, áfás
- AKCIÓ! DELL Precision 7540 i7-9850H Quadro T2000 16GB 512GB 1 év garancia
- Készpénzes számítógép PC félkonfig alkatrész hardver felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Designer 4K Monitor - BenQ PD-2700-U
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest