Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • matyasb

    csendes tag

    Gyerekek én már több napja használom, de F3 után nem túl erős előrelépés egyenlőre az F3 után. Egyenlőre. Pár év múlva nagy lesz a difi, de jelenleg az F3-am 92%-os akksiját nem körözi le utcahosszal, mint ahogy vártam. Nagyobb van benne, újabb van benne, fejlettebb is a gazdálkodás, de annyival többet kell dolgozzon alapfelhasználással is, hogy meg is eszi a magáét. Az okos AOD viszont csak akkor fut, ha nagy fényerővel látja az arcod. Különben lekapcsol. És ezen még a fejlesztői optimalizálás kikapcsolás se segít. Miért merik ezt AOD-nak hívni nem tudom, de lehet igazuk van, és nekem kellene átszoknom a kisebb lábnyomra. Ettől függetlenül, ha valaki tud trükköt a a PRO verzió vásárlásán felül, akkor ne rejtse magában! Szebb a képe, szebbek a képei, gyorsabb, okosabb, könnyebb, kisebb. Viszont az AI expand képeknél ismeri a három lábú embert. :C Szóval jó, jó, de lehet, hogy inkább 3 év helyett 4 évet kellett volna várnom és megvenni az LTPO-s F7-et. Proximity-t nem teszteltem túl sokat, de gondom nem volt egy hívásnál sem vele.

Új hozzászólás Aktív témák