Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deadwing

    addikt

    válasz #68216320 #759 üzenetére

    Sajnos az sem segített. Driver fusionnal letakarítottam mindent amit a régi driver fent hagyhatott, de semmi... Guiminer is hw errorozik, írja, hogy x MH/s, de a logjában meg "Listener for "GPU1": stratum.btcguild.com:3333 17/04/2013 21:52:04, Verification failed, check hardware! (0:0:Cayman, 61bb8d98)"
    Mit csekkoljak rajta? Mi az istent? Baromság az egész, mert játékokkal semmi baj. A gépnek sincs baja. Tápnak se. /4 napos FSP Aurum 1000 Pro/
    Már kikaptam a 7970-et a gépből, hogy csak az a kari legyen benne, amivel a baj van. Hátha esetleg egy újabb SDK-t erőltet a catalyst a 7970 miatt, ami nem tetszik a 6990-nek. Megjegyzem hülyeség, mert eddig is így működött, sőt összevissza pakolásztam a kártyákat a slotokban, ugyanezzel a driverrel, semmi baj nem volt sose, hetekig. Most hirtelen nem megy. Akármit csinálok. A fene egye meg ezt az egész fost. Amióta elindítottam a scryptet azóta nem megy semmise. Asszem mindent leírtam, ha mégis van vmi tipped, szívesen fogadom. Holnap rád írok.
    Egyébként tuti valami triviális hülyeség van a háttérben, amire egyáltalán nem gondol az ember. De inkább derüljön ki, hogy hülye vagyok, csak végre legyen már vége :(

    60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

Új hozzászólás Aktív témák