Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Hunpriest #68 üzenetére

    "Szerintem a Sony CDN-je gyengébb mint a Steam-é, legalábbis errefelé."
    Erről konkrét adatod is van, vagy csak megérzés(amúgy nem lennék meglepődve, az EU nem kifejezetten a Sony játszótere piaci részesedésben sem)? User-t se ugyanannyit szolgálnak ki...

    "mondjuk egy 50GB-s játék fixen hamarabb letöltödik és települ PC-n Steamen, mint PS5-ön"
    Az én saját tapasztalatom nem ezt mutatja.
    Arról nem beszélve, hogy PS5 altatva is telepít meg frissít, a PC az nem. Ez az egész akkor és csak akkor számít, ha olyan játékot akarsz tolni, ami épp nincs feltelepítve a PS-re vagy PC-re, és a letöltés alatt nincs más dolgod, mint hogy a csíkot bámuld... nekem ez ritkán előforduló élethelyzet.
    Ugyan nekem nem szokásom, de a standby-ban levő PS5-re böngészőből(PS Store-ból) ki lehet küldeni a telepítést, még otthon se kell lenned hozzá. PC-n(Steam/MS Store, stb) ez csak akkor működik ha a gép be van kapcsolva és nem is alszik/hibernál, ami nálam kizárt, ha nem ülök előtte(igaz, nálam a Steam se indul bootkor: ha épp nem játszok a gépen, akkor csak bloatware az is).

    Amúgy persze amit fentebb írtam, java részt nem csak a PS-re igaz, hanem az XBOX-ra és Switch-re is, csak azokból nem vettem, így nincs személyes tapasztalat, de erősen meglepődnék, ha nem így lenne...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák