- Ha a koreaiakon múlik, még évekig ingünk-gatyánk rámehet a memóriákra
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- SSD kibeszélő
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Milyen notebookot vegyek?
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Melyik tápegységet vegyem?
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- NVIDIA® driverek topikja
Aktív témák
-
luci
aktív tag
válasz
Dragon-X
#3728
üzenetére
Hi !
Engem érdekelne hol tudnál azonos árban !Remélem nem tul az oprencián ,mert akkór már nekem nem érné meg
-az olvasottak alapján ,nem vennék gddr4 es rammal már csak azért is mert batár nagyok !
-meg ugye drágábbak ,kicsi telj. töblet ellenében !
De abban bizok ahol a gdd4 -es asus -t lattad ,ott talán van jó áron gddr 3 -as is !
üdv .: luci

-
Mono_G
tag
válasz
Dragon-X
#2993
üzenetére
Hello!
Valóban a 3DMark egyik dll-fálja ludas (%Windows%\system32\futuremark\msc\direcpll.dll), és szerintem neked az augusztusi directx 9 van fent, mert az én 2600XT-m is ezt csinálta. Becsíkozódott a kép és lefagyott minden. A júniusi directx-szel nem volt ilyen csíkozódás, ott egyszerűen a ctrl-alt-del lenyomása után letudtam állítani a 3DMarkot.
Ha fenti file-t átnevezed akármire, akkor működni fog. Nekem is működött.
Üdv! -
WindyJoe
aktív tag
válasz
Dragon-X
#2990
üzenetére
Ha visszább olvasol nemsokkal, akkor le van írva párszor ez a probléma.
A Futuremark a ludas, mert rossz a kártyafelismerő dll, dolgoznak a javításán, átmenetileg átnevezéssel, vagy linket is találsz föntebb a saphire adott ki ideiglenes javítást rá.
Nekem olyan kérdésem/kérésem lenne, hogy akinek van 2600XT-je nézze már meg, hogy milyen memória modulokkal van szerelve. A memchipen az ucsó két szám az. (tehát ha 12 az ucsó 2 akkor 1,2 ns-es ramokkal van szerelve, ez pedig azt jelenti, hogy 1000/1,2=833 MHz-en garantáltan lehet tolni.
Nekem HIS 2600XT (alap, nem icq-s) és 860/850-en még vígan megy, de új driverrel (7.8beta) 860/900-on is ment.
Főként ez a gyári oc-s xpert érdekelne, és a HIS icq turbós, de a többi tipust is beírhatnátok... akinek van...
Előre is köszi.
Amúgy gyári driver, és 7.8béta között kb 5% teljesítményjavulás van.
Még egy kérdés: ugyebár atitools 0.27béta a legújabb, de ezzel még sajnos nem lehet állítgatni a frekiket, catalystel lehet, de ettől meg nem megy rendesen 3D mark. Tud valaki valami progit amivel lehet állítgatni a frekit cooltúráltan?
Amúgy prociigénye van rendesen. E2160 2600MHz-en kb 3/4-ig van kihasználva. -
Olasza
aktív tag
-
c41r0^
őstag
válasz
Dragon-X
#2990
üzenetére
ha a géppel eddig nem volt probléma, akkor a VGA gyári hibás lesz sajna...

gari->csere
esetleg minimális eséllyel az alaplap ''inkompatibilis'' a VGA-val
én is jártam már úgy 1 napos VGA-val, hogy mikor a vertex shadereket dolgoztatta, csak akkor fagyott ki 3DMarkban...játékokban pedig néha előjött nem kevés textúrahiba, gariban cserélték...
esetleg az órajeleket vedd vissza a VGA-n (GPU és mem) RivaTunerrel vagy AtiTool-lal, lehet a gyári OC-t nem bírja (bár ekkor is selejtes, szvsz gari mindenképpen)
[Szerkesztve] -
c41r0^
őstag
válasz
Dragon-X
#2988
üzenetére
ha lejjebb olvasol, kiderül, hogy a GDDR4-es verzió jóval drágább, cserébe max. 5% gyorsulást hoz (a 128 bites memóriabusz és a GPU a szűk keresztmetszet ennél a kártyánál), ezért a GDDR3-as 2600XT-ket érdemes megvenni
azért inkább XpertVision, mert a hűtése halkabb, mint a Sapphire-é (a ventilapátok sorjásak) és az XpertVision Sonic sorozat alapból overclocked edition
magyarul akinek nem szükséges az AA, annak bestbuy egy XpertVision HD2600XT 256 MB GDDR3 PCI-E vga ~25K bruttóért
egyébként már én is rendeltem egyet
[Szerkesztve]
Aktív témák
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Ha a koreaiakon múlik, még évekig ingünk-gatyánk rámehet a memóriákra
- Foxpost
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- SSD kibeszélő
- Call of Duty: Black Ops 7
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- CADA, Polymobil, és más építőkockák
- Milyen notebookot vegyek?
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro Max 256GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3958, 100% Akksi
- HP Elitebook 735 G6 13 3 FHD Laptop AMD Ryzen 5 Pro 16 GB RAM 512GB SSD 6 hónap garanciával
- Xiaomi 14T /12/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG Z790 i9 14900KF 32GB DDR5 1TB SSD RTX 5070TI 16GB NZXT H6 Flow RGB 1200W
- Bontatlan, Sony PS5 PRO Pro 2TB, lemez mentes verzió
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest












