Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qca

    csendes tag

    válasz ADAM1337 #9 üzenetére

    Szia!
    Jelenleg 1.60 Bios verzióval használom a lapot,és tökéletesen tudom tuningolni vista alól is.Lehet allítan ezzel a BIOS verzióval cpu*,FSB frekvencia,memória feszültség,mem időzítések,cpu feszültség,PCIE frekvencia,NB,VTT,GTLRef,és PLLfeszülségek is szabályozhatók,és egyébb nyalánkságok is elérhetőek biosból.
    Mivel igen keveset szoktam játszani,ezért nem nagyon húzogatom a procimat,de Crysis alatt 2,4 Ghz alapórajelről 3.2Ghz-re gondnélkül tudom húzni,és stabilan tudok játszani vele.
    Az FSB:DRAM arány ezzel a Bios verzióval 1:1-ben hajtja,hogy valóban mennyit tudhat tuningban max,azt nem próbáltam soha.
    Annyit viszont elmondhatok,hogy lassan 2 hónapja van meg a lap és probléma mentesen működik.
    Hogy valmi rosszat is mondjak róla,megemlíteném az integrált hangkártya nem a legszebben szól.

    AsrockP45TurboTwins2000, Intel Core 2 Quad Q6600, 2*1GB Kingmax 1066 Ram, Gigabyte HD 4850 512MB, SAMSUNG HD321KJ (320 GB sata2) CORSAIR PSU-450VX tápegység, Pioneer DVR-215D, ASUS TA-891 ház.

Új hozzászólás Aktív témák