- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Windowsos tablet topic
- Univerzális megoldás lesz az AMD-féle FSR Redstone?
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Milyen egeret válasszak?
- Apple iPad 11” (A16, 2025) - a táblagépek vanília fagylaltja
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- OLED TV topic
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
-
PROHARDVER!
Android dual SIM szakmai mélyvíz
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"honnan vegyek telefont"
Új hozzászólás Aktív témák
-
loplopl
csendes tag
válasz
Keeperv85 #4011 üzenetére
Sziasztok.
Hálás köszönet minden fórum hozzászólónak, mert sok olvasgatás után sikerült teljesen rendbe raknom a telefont. Kérdések és válaszok mind mind kellettek hozzá. Driver és program beállítások/használatok nekem akinek nincs nagy jártassága ebben a témában csak így sikerülhettek. Külön köszönet Keeperv85 felhasználónak, aki szinte legtöbbet segített a kérdéseimre adott válaszával.
Tisztelettel Köszönöm.
üdv. Laci -
loplopl
csendes tag
válasz
Keeperv85 #4007 üzenetére
Sziasztok.
Nagyon szépen köszönöm a segítséget Keeperv85-nek. A telefon életképes lett, viszont mivel sokat olvasgattam itt, óvatosan sim kártya és repülőgép módban kezdtem átnézni a telóm állapotát. A sejtésem bejött, nem a gyári imei számokkal megy a telefonom. Van erre működő megoldás? Mert nem tudom, hogyha bekapcsolom a hálózatot, nem tilt-e le, hogy imei duplikálódás vagy ilyesmi miatt. Segítséget ismét köszönöm. üdv. Laci
-
loplopl
csendes tag
Szép jó napot mindenkinek!
Már másfél éve vagyok tulaja egy THL T6 Pro telefonnak. Ezidáig semmi gondom nem volt vele, teljesen gyári szoftver és hardver állapotban volt. Csakhogy megjelent egy 2016.07.01-es frissítés, amit én nem is töltöttem le. Viszont az értesítési területen kiírta múlt péntek délután és a lányom rányomott és frissített. Ez után egy újraindulást akart a készülék elvégezni, de azóta gyakorlatilag nem életképes. Csak a ledvaku villog, ha beteszem az akksit, de az kb. 3 másodpercenként, míg ki nem veszem. Nem indul a volume up + power próbálkozással sem. Semmi életképes jelet nem ad vissza. Mentésem nincs róla, nem állt sosem szándékomban a gyári állapotát megváltoztatni, mert mint írtam nekem jó volt. Kelzsoca féle dolgokat olvasgattam meg itt a fórumot, de mentés nélkül nem álltam neki semminek. Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata? Nekiessek a flash-nek úgy, hogy nem tudom a build számot sem? Előre is köszönöm a segítségeteket, jó lenne helyrerakni valahogy, mert a családi kasszába nem fér bele most egy telefonvásárlás. Köszönettel Laci ui.: nyisziati irányított át ide a THL T6 pro fórumról.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- alza vélemények - tapasztalatok
- Robotporszívók
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Fortnite - Battle Royale & Save the World (PC, XO, PS4, Switch, Mobil)
- World of Tanks - MMO
- Nem darabolták fel a Google-t, a sztratoszférába repült a részvény
- Windowsos tablet topic
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Sorozatok
- Reklámblokkolók topikja
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3330
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB DDR5 RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- HIBÁTLAN iPhone 11 Pro 64GB Space Grey -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2137
- HIBÁTLAN iPhone 14 256GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3244
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3376, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest