Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz smithsys #5133 üzenetére

    Szia! Az akku fel van töltve? Gondolom nincs mert leszívta flash közben. Tedd fel egy buta töltőre és utána rakd bele egy rendes töltőbe és nyomasd fel 100%-ig utána próbálkozz. Ha lemerül 3v körülire nem kapcsol be a töltésvezérlő azért nem látsz töltőáramot. a rendszer nem érzékeli! Nekem a legutólsó ilyen élményem egy napelemes powerbankkal volt :B Kint hagytam a -10c° éjszaka. Megfagyott és semmivel nem volt hajlandó elindulni! Érdekes az volt, hogy kivettem és az autó 12V 10A-es töltőjének!!! kellet 2óra :Y mire felvitte 3,7V-ig! Izzadt is vagy 8A-on a töltő és melegedett is rendesen! De ami a lényeg, azóta műxik megint simán töltődik a napon is :K

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

  • smithsys

    aktív tag

    válasz smithsys #5136 üzenetére

    Elkaptam!!! :D
    Negyedik próbálkozásra ( butatöltés, okostöltés, stock flash, custom reco flash ) után 4,5 perc alatt felment az a custom rom ami rajta volt.
    Ugyan elrabolta a napomat ez a sok töltögetés, de eredményre vezetett.
    Ami változott az előzőekhez képest az a tárhely volt. Eddig OTG-n keresztül pendrv-ről ment a flash, most sd-ről és közben töltőn volt.
    Két anomáliát tapasztalok, hátha tudtok rá megoldást:
    - ha a jack-ről küldöm a jelet erősítőre, akkor 40%-os hangerő felett beszaggat a hang,
    - semmiféle gombkombinációval nem tudom recoverybe billenteni, kizárólag az adb parancsnak hajlandó engedelmeskedni.
    Tesztelem még kicsit az akkut mert az továbbra is gyanús, aztán ha jó akkor megy visza a "kedvesgazdájához". Addíg vissza sem ragasztom a kijelzőt, mert már harmadszor melegítettem ki, az ördög meg nem alszik. :DDD

    @svgyula
    Neked köszönöm a tippet! :R

Új hozzászólás Aktív témák