- Canon MILC: EOS R és M topik
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- CPU léghűtés kibeszélő
- Autóhifi
- SSD kibeszélő
- Hálózati kábelek és szerelésük
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Amazon Kindle
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
-
PROHARDVER!
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Crytek
nagyúr
válasz
CoolBoy323 #60814 üzenetére
Ez van.
Ha jóval a bolti ár alatt akarsz rendelni bármit akkor sajnos számolni kell az ilyenekkel.
Addig a pontig bármelyik zúg gsm jó amíg 40-50 + k val olcsóbban megveszed tőlük a telefont.Ez a kínai telefonozás full ilyen sőt még rosszabb is. Ácsingózol vagy lesz áfa+vám vagy nem, vagy lesz gari vagy nem.Ha mákod van ok ha nincs volt x tíz ezer ft-ot.
De én azt mondom ezek a zúg gsm-ek még mindig jobbak mint a tisztelt lehúzzuk a magyar nép bőrét szolgáltatók akkor 1xx-%-os haszon alatt nem is árulnak telefont. -
Crytek
nagyúr
válasz
konigjanos #60774 üzenetére
Semmi köze hozzá elméletileg!
-
Crytek
nagyúr
The Collectables
A Crytek pc-s mivoltát ismerve ,most érzem először ,hogy lesz létjogosultsága annak a 8 magnakEz a K900 meg ha nem lenne ilyen böszme már úton is lenne!
Elég jó ára van már!Csak hát nekem telefon kell nem tégla! -
Crytek
nagyúr
válasz
gipsztigris #60633 üzenetére
Azért az értékeléseknél van pár garis sírás ,szóval nem eszik olyan forrón azt a bizonyosat...
-
Crytek
nagyúr
válasz
gipsztigris #60630 üzenetére
Partnero pl
-
Crytek
nagyúr
-
-
Crytek
nagyúr
válasz
Kristof9094 #60277 üzenetére
Mire lesz amiért érdemes megvenni 200 dollár lesz az ára!
De ha csak hogy villogni tudj hogy "8 magosod van de minek" akkor nyugodtan vedd meg! -
Crytek
nagyúr
Tudna nekem valaki mondani pár magyar "zúg gsm" üzletet ami köztudottam megbízható gari ügyileg minden stb?
-
Crytek
nagyúr
válasz
Vjankovics82 #59649 üzenetére
Csak arról nyilatkozok ami van (Cubot GT99) /szinte csak jót olvastam róla (Hongmi) ,bár az utóbbi valóban nem 35 hanem 39-40K ha a nemrég volt 172 dolcsis árát veszem amire remélhetőleg végleg beáll majd.
-
Crytek
nagyúr
válasz
Vjankovics82 #59643 üzenetére
Cubot GT 99 ,Hongmi, de ha elkapják már nem érik meg!
-
Crytek
nagyúr
válasz
KurtCobain #59439 üzenetére
"Zopo ZP700 ott 45000ft, minin 140$, ami kb 31000. "
31-hez hozzá adsz minden vám meg áfa meg kezelési költséget és megkapod a kb 45k-t tehát érthetőek ezek az árak!
-
Crytek
nagyúr
válasz
Viktor0610 #59040 üzenetére
Biztosan annak a 3 embernek a földön aki talán venni is tudott.
-
Crytek
nagyúr
válasz
berigazek #59036 üzenetére
Kamu megint csak az akció. Az ezer éves 150-160 dolláros Cubot árára ráírta 274-et és visszaárazták 152-re hogy a -44% hátha valakit megbolondít.
Ez nem csemegézés ez kabaréműsor nézése.Tudnám díjazni ha egyszer az életben lenne bármelyik kínai webshopban valós leáazás is!
-
Crytek
nagyúr
válasz
furarroland #58515 üzenetére
Cég - magánszemély között:
0 - 22 € között vámmentes
22,1 - 150 € között vámmentes, de 27% ÁFA terheli
150,1 € felett kereskedelmi vámtarifa* és 27% ÁFA terheli*kereskedelmi vámtarifa: jogszabály alapján egyes áruk, árucsoportok külön kategóriát képeznek, a vám mértéke kategóriánként változó 0-12%-ig terjedhet
-
Crytek
nagyúr
Mind minden telefonnal tudom. Nem az aksi miatt akarom megvenni.Hanem hogy 50 K-ért jobbat sehol nem adnak amit nem kell visszaküldözgetni kinába.
Dual sim csak egy opció mivel egyedül a T-nél lenne 1GB-os net 1000ftért de az ipadhez árucsatolt dolog (sehol máshol nem tudok hogy lenne ilyen) így nem létkérdés a dual sim nekem.#58422 hevizms: Melóba mindenhol mindenki az okostelefonját nyomkodja van van 40 fajta, mindenkinek másféle.
Egy műszakba 8 óra van és egymással harcolunk állandóan ki töltse a telefont.
Szóval csak feltudok állítani egy kb mércét. És csodák márpedig nincsenek!
Azt meg pláne nem gondolom hogy egy 2000-es aksi váltaná meg a világotMindenki azt veszi amit akar és úgy használja ahogy akarja.Az biztos hogy nálam egy teló se bírná fél napnál tovább.
-
Crytek
nagyúr
válasz
hevizms #58410 üzenetére
Én a saját tapasztalatomat írom azt ahogy én használom a telefont.
Én az átlaghoz képest mondhatni rettenetesen sokat használom a telefonon a netet (3G) szóval a kijelző nem igen pihen. Így viszont 5-6 óra használat után mert a 220-as csatlakozást kell keresni mert nincs tovább.Az ilyen 4-5-8 napokat meg hagyjuk már. Nyomkodás/használat nélkül a legbrutálabb táblagépek is mennek 12 napokat de ki veszi arra hogy álljon csak?
Nem létezik olyan telefon ami az én fajta használatommal kibírna fél napot rátöltés nélkül.Az meg hogy más nem nyomkodja és rámond 2 napokat az kicsit se érdekel!
Bagira01: Márciusig legkésőbb lesz Motorolám
-
Crytek
nagyúr
válasz
citkar #58403 üzenetére
Én azt nézem hogy vám+áfával 50K ez a Hongmi ezzel 173$-os árral ugyanakkor a Motorola G is pont 50K és az jobb nem kell Kínába küldözgetni a gari miatt stb.
Ha vennék ilyet akkor csak teszt jelleggel, hogy nincs -e valami hibája stb.hevizms: Nyugodj meg 5-6 órát az is bír nyomkodva mint a többi telefon!
Ha több aksi idő kell várj pár évet az akksi forradalomra addig csak a szüttyögés lesz.
-
Crytek
nagyúr
válasz
tolvaj! #56914 üzenetére
Meglepő ,de csak most kezdenek kibontakozni azok a pendrive-ok amik sima usb és micro usbvel rendelkeznek és jó a mobilba is.Sőt van ami mindent kombinálva még micro sd-t is fogad!
Micro USB-s sd kártya olvasó
Micro USB- USB pendrive
Szóval választék vab bőven!"mert manapság mindenkinek van ismerőse, rokona, szomszédja, aki kint dolgozik" Az év poénja!
-
Crytek
nagyúr
válasz
norbihungary #56901 üzenetére
Nem volt vele gond.
Nem rossz,de ha jóban megnézed a képeket a szélek felé kezd homályosodni/elmosódni
De szerintem összességében egy 35 ezres kínai cucctól nem rossz! -
Crytek
nagyúr
válasz
norbihungary #56897 üzenetére
-
Crytek
nagyúr
válasz
szili.tamas1 #56883 üzenetére
Ott azért kicsit más a szitu ,mivel lenovokkal kb óceánt lehet rekeszteni, Haierből meg nagyon nincs sokféle.
-
Crytek
nagyúr
válasz
szili.tamas1 #56877 üzenetére
Akkor remélem lesz valami 4 magos jóáras Haier csoda hamarosan!
-
Crytek
nagyúr
Alin $187.99 a Xiaomi Hongmi ha valakit esetleg érdekel!
-
Crytek
nagyúr
Motorola G is kilőve teszt szerint alig 8 órát bír netezéssel.
Ej pedig de fain lett volna, csak hát csíra akksi nem kell azzal most is csak szopok!Remélem lesz majd ilyen áron értelmes teló is végre!
-
Crytek
nagyúr
válasz
fateless #55754 üzenetére
Dual sim sosem érdekel!Akkor érdekelne ha a T adna 1GB-os netet 1000ft-ért azért már vennék dualos telót de mivel csak árucsatolással ad ilyen netet (simet) vegyél mellé Ipadot így nem kell dual teló.
Másikra meg virágzik a kínai mobil piac világszerte igen: De ezt a sok világszerte használó embert megnézném mennyit szoptak már hányadik "hulladékot" használják már stb stb.
-
Crytek
nagyúr
válasz
citkar #55741 üzenetére
Motorola G --> Minőség , ha itthon veszed normális gari (nem kell a telefont ezrekért küldözgetni sehova és nem 1 hónapig nem is látod)
Hongmi - Minőségnek tartott csoda amiről semmit nem tudunk mert nem igen veszi senki itthon.
De Motorola tükrében ezt sokan nem is bájuk.Ilyen telefonok mellett a kinai szaroknak leáldozott
-
Crytek
nagyúr
WCDMA-s Hongmi 210$
Ha nem lenne létezne Motorola G még jó vételnek is számítana esetleg. -
Crytek
nagyúr
Tesóm Cubotja (GT99) most adta meg magát nyár óta
Nem reagál az alsó gombsor meg az érintőképernyő se nagyon
Ilyennel találkozott valaki ha igen esetleg van megoldás?
-
Crytek
nagyúr
Megjött a Cubot GT99 bátyám barátnőjének az öccse hozatta velem.
Szóval már +1 fő a magyar Cubot tulajok körében.November 19-én rendeltem ....buyingról SG posttal és ma érkezett meg.
Kicsomagolás után amikor kapcsoltam be eléggé megijedtem mert nem kapcsolt be a telefon.Ráraktam töltöre de semmi hatás csak ilyen apró rezgést éreztem de nem történt semmi. Mondom nemár hogy küldhetem vissza.Leszedtem a hátlapot és le volt fedve az aksi érintkező része ragasztószalaggal.
Ilyennel még soha nem találkoztam,de most már ilyet is láttam. -
Crytek
nagyúr
Az ismerősöm szeretne venni telefont!
150+- 10$ -ért melyiket ajánlanátok amivel (az itteni tapasztalatok szerint) nagyon kevés vagy szinte semmi baj nincs?Haier W910 és Cubot GT99 már adott!
-
Crytek
nagyúr
Jön az új Lenovo ->Vibe Z Olvasom Qualcomm Snapdragon 800 lesz benne ej mondom de fasza tuti drága lesz ,de jó .Olvasom tovább 5,5"
Hogy szórnának atomok az egész Lenovora a tégla szarjukkal
-
Crytek
nagyúr
válasz
CoolBoy323 #53173 üzenetére
Csak 4.2-vel pff szánalom!
-
Crytek
nagyúr
Bátyámnak szintén a nyár vége felé vettem a Cubot GT99-et tökéletes semmi gond vele.
-
Crytek
nagyúr
Nem akar terjedni a Hongmi
-
Crytek
nagyúr
Xiaomi Hongmi úton van már valakinek?
-
Crytek
nagyúr
válasz
CoolBoy323 #52770 üzenetére
Na remélem lassan pandawillen vagy geekbuyingon is megjelenik!
Aztán várok tovább -
Crytek
nagyúr
Hát elég bizonytalan vagyok (mondjuk telo vásárlás terén már évek óta
)
Red Rice 5x ezerért cserébe "CSAK"
1GB ram, 4GB tárhely , mtk proci, minőség? gari?
Vagy jön az új Nexus 5 és a Nexus 4 ára beesik 70 k alá ami:
Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 @Adreno 320, 2GB ram, 8GB tárhely, helyi gari és minőség + kapja a 4.4-et!
-
Crytek
nagyúr
Rajtam kívül vesz még valaki Red Rice-t majd? "Kézfeltartással jelezze aki vesz!
-
Crytek
nagyúr
válasz
CoolBoy323 #52529 üzenetére
Melyik bolt az a "hangya"?
-
Crytek
nagyúr
válasz
CoolBoy323 #52526 üzenetére
Xiaomi kicsit sokkal komolyabb cég mint a többi kinai "fos" mert fos a Xioamihoz képest mind.
Abban nem kell gps-t buherálni hogy találjon neked stb. -
Crytek
nagyúr
Ennek a 900/1900mhz-nek mi a hátránya nem lesz 3G vagy micsoda?
-
Crytek
nagyúr
Hamarosan 5-e és Xiaomi világuralom lesz
(Legalábbis most már történhetne ténylegesen is valami)
Csak nehogy a 2. percbe el is fogyjon a kinálat -
Crytek
nagyúr
Ennek a Xiaomi Red Rice nak kivehető az aksija? Mert képeken nagyon egynek tűnik és ha nem kiszedhető kell a ráknak!
-
Crytek
nagyúr
Amúgy nem rosszból kérdem csak kíváncsi vagyok,hogy mit csináltok a telefonnal hogy romokkal görcsöltök?
-
Crytek
nagyúr
válasz
CoolBoy323 #51366 üzenetére
Nem ide tartozik de itt is leírom, hogy nevetséges ez az egész.
Semmiféle adócsalás nincs pláne nem az itteni userek részéről akiket ezért tiltással súlytanak. -
Crytek
nagyúr
Mely kínai 4 magos telok tudják már a 4G-t?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Samsung Galaxy s23 256GB !!! (Snapdragon Gen 2-es SOC) Cream színű gyári gari + carbon szálas tok.
- ! 1 ÉV GARANCIA ! Független Samsung Galaxy S21 FE 128GB Graphite. WWW.TRUSTPHONE.HU - FLP377
- ! 1 ÉV GARANCIA ! Független Samsung Galaxy Z Flip 4 256GB Graphite. WWW.TRUSTPHONE.HU - FLP394
- Xiaomi 14 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ! 1 ÉV GARANCIA ! Független Samsung Galaxy S21 FE 128GB Graphite. WWW.TRUSTPHONE.HU - FLP397
- Bomba ár! HP ProBook 450 G10 - i5-1335U I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Bomba ár! Dell Latitude 5590 - i5-8GEN I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I CAM I W11 I Gari!
- Motorola E40 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! ASRock B85M Pro4 B85 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 4060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest