Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • evitiguF

    senior tag

    Üdv!

    egy kis segítséget szeretnék kérni, talán ez a legmegfelelőbb topik rá, ha mégsem így lenne, irányítsatok át a helyesbe.
    Szóval tetszik az ICS designja, de maradnék gb vonalon, mert gyors stb... nem ez a lényeg, hanem az, hogy ugye vannak erre témák, hogy a kinézet legalább olyan legyen, ami jó is, de van amit nem ír felül, pedig szeretném, és van amit felül ír, pedig nem szeretném.
    Szóval szeretnék belepiszkálni a rendszerembe is, meg a témába is. 3-4napja már a netet bújom, hogy mit hogyan lehetne, de valahogy nem akar összejönni a dolog. Kérdésem az lenne, Ti milyen programmal dolgoztok, vagy mit ajánlanátok ahhoz, hogy apk fájlokat teljesen szerkeszthetővé tegyen, de utána használható maradjon az applikáció?!
    ilyen apktool, meg apk manager meg hasonlóakkal próbálkoztam, decompile-vel nincs is gond, utána a szerkesztéssel sincs, tökéletesen kiszedi a drawable fájlkokat, így felül tudom írni a pngket, és kiszedi az xml-eket is, azok is szerkeszthetők, de a compile és a sign elhasal. Vagyis van, hogy már a folyamat alatt hibába ütközöm, de legtöbbször "sikeresen" végrehajtja, majd mikor telepíteném a telefonomra, kiírja, hogy compile valami inkompatibilis eljárás történt a compile során vagy mit, most pontosan nem emlékszem rá.
    A rendszerfájlok is megvannak, hogy miket kellene piszkálnom, illetve a drawable részt sikeresen át is szerkesztettem már, mert ehhez nem kellett semmi extra, csak egy winrar...
    mivel custom romot használok, szeretném már úgy feltenni magamnak, hogy utána már ne kelljen témázgatnom, hanem olyan legyen, amilyet szeretnék.
    Milyen programot ajánlanátok erre, ami működik is?
    (ja és milyen rendszer alatt! jelenleg win7-en vagyok, de ha mást kellene alkalmazni, akkor meg tudom oldani)

  • evitiguF

    senior tag

    Üdv!

    A rotate parancsról szeretnék információt kapni hozzáértőtől!

    <rotate
    android:drawable="@drawable/kep"
    android:pivotX="50%"
    android:pivotY="50%"
    android:fromDegrees="0"
    android:toDegrees="720" />
    Ezzel a paranccsal a kep 2x körbefordul az óramutató járásával megegyező irányban, majd újrakezdi a forgást. Ez eddig rendben is van, de hogyan tudnék az óramutató járásával ellentétes irányba forgatni?
    Ha a toDegrees-nek negatív értéket adtam meg, (pl hogy 0-tól forogjon -720-ig) akkor nem csinálta az animációt, a kép egy helyben állt. Ha fromDegrees-nek állítottam be negatív értéket, akkor működött az animáció, de ugyanúgy óramutató járásával megegyező irányba. (ugye ez értelemszerű... ha -720 - 0 = 0 - 720 )Szóval lehetséges-e, hogy ellenkező irányba forgassam, és ha igen, hogyan? Köszöntem!

  • evitiguF

    senior tag

    válasz sztanozs #414 üzenetére

    nem, sajnos nem. :( annak nem tudom, hogy van-e jelentősége, de GB alatt lenne!

  • evitiguF

    senior tag

    válasz Sianis #417 üzenetére

    Mint írtam az üzenetben, azok már ki lettek próbálva, de itt meg is kaptam azt a választ, amitől tartottam, hogy API korlátokba ütköztem... :/

Új hozzászólás Aktív témák