- Milyen TV-t vegyek?
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Erős törpe: ASUS NUC 15 Pro+
- Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Milyen egeret válasszak?
- Autós kamerák
- Milyen monitort vegyek?
- Mégis mi értelme az Xbox PC-nek, ha limitálja a hardverválasztékot?
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
-
PROHARDVER!
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. szeptember
Új hozzászólás Aktív témák
-
Megjott az Onda V712 (a froyopad.com kuldte, mondjuk baromi nehezen, a vegen paypal dispute-ot kellett nyitnom, de aztan csak ideert), felraktam ra az 1.5.5-os FW-t, root, market.
Viszont a Market azt allitja, hogy a Bad Piggies meg a Bad Piggies HD is inkompatibilis vele. Lehet tudni, hogy ez miert van es lehet-e ezen segiteni?
-
Na, remek, a froyopadtol irtak, hogy elfogyott az Ainol Fire, jo lesz-e helyette Onda V712.
Van valami gond az Ondaval, ami miatt ne azt valasszam? A gyengebb kamera nem erdekes, az elbaltazott 1.5-os firmwareupdate-rol meg tudok, ezen kivul van meg valami? -
Ainol novo7 Fire-rol mi a velemenye a topiknak? Mennyire kell attol tartanom, hogy vegtelen szivas lesz a firmware, osszeszerelesi minoseg vagy eleve doglotten erkezo darab (illetve mas, altalam igy hirtelen elore nem latott okok) miatt?
-
válasz
z0d1AK #25268 üzenetére
Ezek europai brutto arak, ha megrendeled pl. Amazonrol, akkor ennyirt kapod (+postakoltseg, az nem tudom, hogy mennyi Mo-ra, mert osztrak cimre rendelve ingyen kihoznak mindent 20 EUR felett)
szerk: megneztem, 9,50 EUR a postakoltseg Mo-ra, vagyis 410 EUR-ert (~117 kHUF) ott a kezedben a 16 GB-s Nexus 10.
szerk2: juteszembe, a 27%-os AFA miatt (ha a 399 EUR a nemet, 19%-os AFA-ra vonatkozik) 435 EUR (~124 kHUF) a vege.
-
Sziasztok!
7"-es tabletet keresnék, nagyjából Angry Birds/Bad Piggies és filmlejátszás feladatkörökre. Ami elvárásom van, az kb. az IPS kijelző (ez mennyire gyakori ebben a kategóriában?) meg az, hogy ne kelljen mindenféle félkész custom romokkal szívni akkor, ha használni szeretném. Mit javasol a topik törzsközönsége?
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- Bestbuy játékok
- Bittorrent topik
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Windows 10
- Milyen TV-t vegyek?
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Apple Watch
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) / Counter-Strike 2 (CS2)
- Erős törpe: ASUS NUC 15 Pro+
- További aktív témák...
- KÜLÖNLEGES RITKASÁG!!! VADIÚJ Surface Pro 12 12" Snapdragon X Plus 16GB 512GB LEVENDULA 686g
- Ipad Pro 12.9" 3. gen 256Gb Wifi+Cellular, space grey
- iPad Pro M2 11" 256GB wifi megkímélt 2026.08.01.Apple jótállás
- Eladó iPad 9th Generation + tok + digitális toll (nem Apple Pencil) kitűnő állapotban
- Lenovo Tab M10 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S20+ 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- DOKKOLÓ BAZÁR! Lenovo, HP, DELL és egyéb más dokkolók (TELJES SZETTEK)
- Apple MacBook Pro Touch Bar(13-inch, M1, 2020)- 181 Ciklus - 96% Akku -8GB/256GB SSD - Ezüst -MAGYAR
- Telefon felvásárlás!! Apple iPhone 16, Apple iPhone 16e, Apple iPhone 16 Plus, Apple iPhone 16 Pro
- 15,6" Dell Latitude laptopok: E6540, E5550, E5570, 5580, 5590, 5500, 5501, 5510/ SZÁMLA + GARANCIA
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest