- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- Milyen videókártyát?
- Asztrofotózás
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Dell notebook topic
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
-
PROHARDVER!
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. március
Új hozzászólás Aktív témák
-
kiskakas
senior tag
ne verjetek meg
de 15k alatt van valamilyen ésszerű tablet ajánlat? Fater szeretne 2 rokon kisgyereknek valamit.. tinydealon vannak frankok, de felek,h nem erne ide karacsonyra..
-
kiskakas
senior tag
Forumtársak
8" méretben, lehetőleg 1280x720 felbontásban milyen jófajta, kínai tabletet ajánlanátok? Ainol fire-t nezegettem regebben, 7"-ban,de asszem hajlanék a 8" felé.
-
kiskakas
senior tag
ha megvette vki a lidl-ös tabletet, irjon mar rola,h milyen.. sebesseg, minoseg, stb.
nalunk mar reggel 9kor elfogyotthttp://www.trekstor.co.uk/detail-surftabs-en/product/surftab-xiron-70hd.html
-
kiskakas
senior tag
Hát, utánnaolvasva a wayteq xtab-700qci-nek, sikerult belerakniuk egy igencsak kihivasokkal kuszkodo procit..
"A készüléket egy Actions chip hajtja meg. Az ATM7029 ugyan négymagos megoldás, ám eléggé viszontagságos a helyzete a teljesítményét tekintve. Ez a SoC a leglassabb, ARMv7 támogatású egységeket alkalmazza, és a Cortex-A5 magok négyesének a pontos órajele sem ismert, de az elődöknél alkalmazott 1,3 GHz itt is a maximumot jelentheti."
Illetve mediamarkt.hu-rol egy velemeny:
"Fogalmam sincs, hogy ki engedélyezte ennek a gépnek a hardverét...
Papíron jól mutat a HD IPS, 4 mag, 1 GB ram, de amit a tablet művel, arra nincsenek szavak. Kezdjük azzal, hogy nincs benne 1 GB ram, csak 800, amit nem tudom hogy csináltak, de a Clean Master és az AnTuTu is annyit írt. Utóbbi egyébként 9000 pontot adott a készülékre, amit még egy sima kétmagos CPU is lealáz (MTK6577, HD kijelző: 10500 pont).
Egyébként laggol, mint a fene, wifi jelet képtelen tartani úgy, hogy 6-7 méterre vagy a routertől, és állandóan lefagy. Erre a gyenge CPU-ra kár volt HD kijelzőt ráereszteni. Apropó kijelző... azt sem sikerült optimalizálni, kapacitív létére olyan nyomkodni, mint egy rezisztív kijelzőt. Ráadásul nem is ott érzékel, ahol nyomom, ebből fakadóan a gépelés gyötrelem.
Csak azért kap 2 csillagot, mert egyébként a kivitelezés és az összeszerelés példás, kijelző szép képet ad, de mit ér mindez, ha legszívesebben földhöz vágnád 10 perc használat után?" -
kiskakas
senior tag
válasz
kiskakas #44315 üzenetére
Elvileg itt az official weboldala
http://www.trekstor.co.uk/detail-surftabs-en/product/surftab-xiron-70hd.html
-
kiskakas
senior tag
Enis agyalok a Lidlis Trekstore Cortex A7-es tableten,de nem keves ez a 4x1GHz-s mag? jatekok fognak futni?
-
kiskakas
senior tag
concorde tab play kimenetet probaltam volna ki, egy minihdmi-hdmi atalkitoval es egy hdmi kabellel. androidban hdmi bekapcs, felbontasokat kiprobaltam, de nincs kep a tv-n. ujrainditottam a tabot, tv-n is probalgattam ezt-azt.. a hdmi kabel tuti jo, az atalakitot most hasznaltam volna eloszor. van tippetek?
-
kiskakas
senior tag
korabban kerdeztem,h ki milyen 3g sticket hasznal Concorde Tab Play-hez. Jelentem ma vettem egy ZTE MF110-et hasznaltan, tokeletesen mukodik, Telenoros mobilnettel.
-
kiskakas
senior tag
válasz
laszlohu #29123 üzenetére
laszlohu,
koszi,ez megvan, viszont nekem ma legkesobb estig meg kell oldanom kisvarosomban, mert ajandekba lesz es bp-re mar nemtudok beugrani
kozbe megtalaltam a hivatalos tamogatottsagi listat, hat nem tul boseges
"
A készülék az alábbi webstickeket támogatja:
Huawei E1750, E1752, E153, E173
ZTE MF 110, 190 , 633, 637U, 663, 668AA Huawei E153 és E173 sajnos nagyon sok félreértésre adhat okot.
Nem elég a termék matricáját megnézni!
Le kell venni a hátlapot és a SIM berakás felöli oldalon a típusazonosítást elolvasni.
Nagyon fontos a számozás utáni betüjel!
A Huawei E173s, E173u, E173-E2, E173s-2, ezeket nem támogatja!!! "udv,
kufi -
kiskakas
senior tag
concorde tab play-hez (vagy barmilyen concorde tab tablethez) milyen 3g sticket hasznaltok?
http://www.concorde.hu/forum/index.php?topic=318.0itt egy lista, alapnak jo, de sajna egyelore a varosomban nem kapok egyetlen, a listan szereplo sticket sem, barmelyik szolgaltatonal kerdezem. Egyebkent erdekes a lista, mert a ZTE MF668A-ra azt irja,h nem tamogatja, viszont a tab play-em belso listajaban, magan a tableten meg bennevan..
-
kiskakas
senior tag
ma jott meg a concorde tab play, sok idom nem volt vele foglalkozni,de elsore nagyon ötös. kijelzo szemre hibatlan, jatekok porognek, mint a villam, a wifije tenyleg gyengecske. usb-s egeret, pendriveokat egybol felismert, 3g mobil stickem sajna nincs. 1080p-t viszi, miniusb-usb kabel nincs a csomagban,de kb 1000ft.
-
kiskakas
senior tag
Edigitalnal rendelt valaki dec elejen Concorde Tab Play-t? dec6-an rendeltem, ugye akkor még nem volt az országban, de a rendelesrol jott visszaigazolo email. Dec13-an erkezett be a Play szallitmany, aznap delutan edigital kuldott meg 1 visszaigazolo mailt,de semmi konkretum. Telefonon nem ertem el oket.. Szoval van esetleg tapasztalat?
-
kiskakas
senior tag
Sziasztok,
Azzal kezdem,h visszaolvasok pár 100 hozzászólást, de addig is feltenném a kérdésem, Ti jártasabbak lehettek már a tabletekben..
Apósnak keresek tabletet, árban 45 a plafon. 99%-ban netre kell neki, böngészgetni, ezért olyan cucc kéne, amibe van bluetooth és egy telefon netjét tudja majd használni rajta keresztül. Ahogy néztem, a belső 3g modemes tabletek jóval drágábbak. 720p-t jó lenne, ha játszana és egy fényképező sem lenne hátrány, az unoka miatt. Kijelző mérettel gondban vagyok, ahogy látom, a 7" a dömping, fölötte meg jelentősen nő az ár.
Tippek, ötletek?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 13400F 32/64GB RAM RX 7700 XT 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Beszámítás! Sony PlayStation 4 PRO 1TB fekete játékkonzol extra játékokkal garanciával hibátlan
- Intel ES Core i5-3470 4-Core 3.2GHz LGA1155
- Apple iPhone 16 Pro Max - Desert Titanium - 256GB 1 ciklus 100% akku! 1 év garancia! Új készülék!
- Bomba ár! Dell Latitude E6230 - i5-3GEN I 8GB I 320GB I 12,5" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest