- Azonnali informatikai kérdések órája
- Leégett az első Radeon a hírhedt 12V-2x6 tápkonnektorral
- Apple MacBook
- 65 wattos Socket AM4 platformon alapuló, passzív PC az Arctic portfóliójából
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- TCL LCD és LED TV-k
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Apple asztali gépek
- HiMedia lejátszók
- Gaming notebook topik
-
PROHARDVER!
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. augusztus
Új hozzászólás Aktív témák
-
tjb007
nagyúr
válasz
Bozsana #60880 üzenetére
LG G Pad 10.1, ASUS MeMO Pad 10 ME103K, ASUS Transformer Pad TF701T, Lenovo A10-70
A linkelt Alcor meg az inkább ne kategóriába tartozik. Papíron nagyon jó és szép minden, de az RK3188 és QXGA felbontás nem igazán szeretik egymást, amiből problémák adódhatnak. Mondjuk a filmnézésre ez pont nincs semmilyen hatással. -
ClioRS
őstag
válasz
Bozsana #60830 üzenetére
Attól függ melyik Samsungról van szó. A Tab 4 8.0 például nem éri meg a felárat az LG-hez képest, hiszen szinte ugyanaz a hardver. A Tab S 8.4 meg megéri, mert jóval erősebb masina.
Akku: Én olyan 6-8 órát mondanék, de ugye ez eléggé sok dolgotól függ, kijelző fogyasztása, hardver energiaigénye, szoftver, használat módja, stb. Nyilván a 10-es kijelző valamivel többet fog fogyasztani, mint a 8-as.
(#60832) darthsmoke
Nem tűnik rossz ajánlatnak, ha tényleg IPS a kijelző, és nem ótvar sz.r, akkor jó választás lehet.(#60833) DrAk3
Elég extrém felhasználás..... Talán a Sony Xperia Z3 Tablet Compact, de az sem ütésálló. -
-
cidalain
veterán
válasz
Bozsana #60777 üzenetére
3g-hez kell sim. Atteheted telobol, de az nem praktikus, mert akkor hivni sem tudnak. LG-t propellernel meg lehet venni mobilnet elofizetessel egyutt is. Huseg vallalas eseten joval kedvezobb aron is akar.
Amiket linkeltem 50-ert azok mind a csak wifi verziosak voltak. Ha kellene 3g akkor az ennel tobb. microsd kartya beteheto a fenykepezobol. Van microusb-microusb kabel is. De ott az otg ami a microusbt alakitja a tabletnel rendes usb aljzatra. de nem biztos hogy a fenykepezot direktbe ra tudod kuldeni, hogy az felismerje mint hattertar. Ezt ki kene probalni, mert azert egy fenykepezo nem ugy mukodik mint egy pendrive.
(#60779) maxxenergie
Annyira nem vagyok halozati szaki. Mas eszkozeitek gyorsan wifiznek (telo, laptop) -
cidalain
veterán
válasz
Bozsana #60775 üzenetére
A gari az LG mellett szol. Az aruk egyforma. Az LG-t ismerem, elegge jol osszerakott cucc a G Pad szeria. Jol optimalizalt, jo akku. A snapdragon nekem kicsit szimpatikusabb.
Ilyen Lenovo meg nem volt a kezemben, de kisebb A7 igen. Az is teljesen korrekt darab volt.En kicsit elfogult vagyok. De szerintem a celra mindketto tokeletesen megfelelo. Jo valasztas mindegyik. Edigitalnal van valami kupon akcio, meg kell lesni hogy lehet e lejjebb vinni a Lenovo arat.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- Azonnali informatikai kérdések órája
- BestBuy ruhás topik
- Garmin topik
- Leégett az első Radeon a hírhedt 12V-2x6 tápkonnektorral
- PlayStation 5
- Chieftec játék értékes nyereményekkel!
- A Google Gemini mentheti meg az Apple Sirit
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Linux felhasználók OFF topikja
- Assetto Corsa EVO
- További aktív témák...
- Apple iPad Pro 12.9 M1 (5th gen Wifi+Cellular) 128GB
- IPAD Air 4. ( 2020) 256GB Wifi+Cellular, nagyon jó akkuval, garanciával, Üzletből
- Asus ROG Flow Z13 WUXGA 120Hz 2in1 Touch i9-12900H 14mag 16GB 512GB Nvidia RTX 3050Ti W11 Garancia
- iPad Pro 11 3rd gen 128 Gb Wifi + Cellular Space Gray
- Xiaomi Redmi Pad Pro 256GB, Újszerű, 1 Év Garanciával
- Új Dell 14 Inspiron 5435 FHD+ Ryzen7 7730U 4.5Ghz 16GB 512GB SSD Radeon RX Vega 8 Win11 Garancia
- Ez már Kóros (Core 5)! Új Samsung Galaxy Book4 Intel Core 5 120U 16GB 512GB
- Azonnali készpénzes Intel i5 i7 i9 8xxx 9xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Lenovo ThinkPad X13 G2 multitouch (minimálisan használt)
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest