Hirdetés
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Monitorkalibráló eszközök
- Házimozi belépő szinten
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Milyen videókártyát?
- AMD Catalyst™ driverek topikja
- Milyen egeret válasszak?
- Vezetékes FEJhallgatók
- Több száz játékban kezdi meg karrierjét az FSR Redstone
-
PROHARDVER!
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. december
Új hozzászólás Aktív témák
-
tjb007
nagyúr
válasz
greenarrows
#55384
üzenetére
60 ezer forint környékén gyakorlatilag az egyetlen, ami szóba jöhet az az LG G Pad 8.0.
Nem azért, mert olyan baromi erős lenne, hanem azért, mert a többi, ami még szóba jöhetne játékra elég zsákbamacska az x86-os architektúrájú Intel Atom SoC miatt.A stickes megoldást meg inkább felejtsd el: [link], [link]
(#55385) tepenzed
Samsung Galaxy S 10.5, Sony Xperia Z2 Tablet, esetleg még az ASUS Transformer Pad TF303CL
Nexus 9-et itthon még nem kapni (legalábbis hivatalosan), az Amazon német vagy angol oldaláról viszont könnyen beszerezhető (igaz a garancia kérdéses).(#55386) csendes
Egyetlen egy dolgot felejtettél csak ki a képletből, a legfontosabbat: a memóriavezérlőt.
Lehet akármekkora sávszélessége a memória modulnak, ha a SoC csak annak a töredékét képes kezelni. A kínai alkalmazásprocesszoroknál ezt mindig homály szokta fedni, ez az RK3288-cal sincs másképp. Valamiért erről nem szeretnek beszélni, gondolom nem véletlenül.
Az meg okés, hogy a Samsung chipjei ezt tudják, de -ha csak nem szedtél már szét P90HD-t- nem tudhatod, hogy pontosan melyik gyártó chipje van benne, így felesleges is róla beszélni. Ha esetleg mégis, akkor vedd úgy, hogy nem szóltam.A T764-et meg legközelebb írd inkább T760MP4-nek (hisz az). Úgy könnyebben, és több mindent találhat róla az, aki utána szeretne olvasni, nézni.
(#55391) saphancs
WayteQ xTAB-8Q, LG G Pad 7.0, ASUS MeMO Pad 7 (ME176CX)
(#55397) csendes
4000 mAh az Intelesben.
(#55398) Kisfundy
Szoftverfrissítést próbáltad ?
Volt ilyenre már példa más modelleknél is, azoknál ez megoldotta.(#55401) Vermilion69
Még így is megéri, hogy kiderült nem az Inteles xintron i 7.0-ról van szó, hanem a xiron 7.0 HD-ról.
(#55402) Sordoran
Hivatalosan ezt a funkciót csak a 8.0 és 10.1 kapta meg, de szerencsére léteznek ilyen célra 3rd party alkalmazások is. A SwitchMe a legnépszerűbb ilyen jellegű alkalmazás, de a teljes funkcionalitásért fizetni kell, és a rootolva is kell lennie a tabletnek ahhoz, hogy használni lehessen. Ezt is megpróbálhatod még, de ehhez is root szükséges.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- Apple iPhone 13 Mini 128GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Samsung Galaxy S25 FE 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- LG 55QNED86T3A / QNED / 55" - 139 cm / 4K UHD / 120Hz / HDR Dolby Vision / FreeSync Premium / VRR
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Dr.NX

