Hirdetés
- Projektor topic
- Házimozi belépő szinten
- Milyen notebookot vegyek?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen házat vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Az AI-piac kivégezte a Micronhoz tartozó Crucialt
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- OLED TV topic
- Melyik tápegységet vegyem?
-
PROHARDVER!
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. december
Új hozzászólás Aktív témák
-
cidalain
veterán
válasz
tibor2010
#87795
üzenetére
Régebben a Samu biztosan a kijelzőbe tette a spéci réteget a tollhoz. Volt is olyan tabjuk, aminek két verziója volt: amelyikbe betették és tudott tollal menni, és amelyikből kihagyták, de ezt leszámítva hardverileg egyforma volt.
Lehet, hogy azóta változott. Én egy Samu Tab Active 2-t használok S-Pennel, és ennek a tolla biztosan passzív, nincs benne áramforrás. De a tableten megjelenik a toll hegye akkor is, ha 1 centire van a kijelzőtől, és van a tollon nyomógomb is, amivel egy rajzoló menüt lehet előhívni, de ez is csak akkor megy ha a toll nagyon közel van a kijelzőhöz.* UPDATE: És valóban. Induktív stylus az S-pen. A kijelzőnek van elektromágneses tere, ha közel viszed akkor ez ad energiát a stylusnak. Hasonló elven mint a vezeték nélküli töltés. De itt nem töltünk semmit, minimál energia kell a cerkának, és csak akkor, amikor használjuk. Szerintem a nyomásérzékenység továbbra is a kijelzőben van, így a cerka használat közben nem kommunikál az eszközzel. (Ezt ki fogom próbálni hétfőn)
@NGA
Rajzolni tök jól lehet a Samu S-Pennel is. De ha tervező rajzolásról van szó, akkor valóban jobb lehet az Apple, de nem a cerka, hanem a szoftverek miatt.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- Oneplus Pad lite 128 Gb Új, bontatlan
- 5G LTE! Microsoft Surface Pro 8 i7-1185G7 16GB 256GB 1 év garancia
- Lenovo Tab M10 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Surface Pro 7+ i5-1135G7 16GB 512GB 1 év garancia
- Apple iPad 9. Generáció . 10.2 (2021) / 64GB / Bluetooth / Wi-fi / Újszerű állapot / 12 Hó Garancia
- Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 (6th Gen) - i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, 4K multitouch + TOLL
- 137 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080 - 4 ÉV GARANCIA!
- Ventilátorok 120/140mm és tápkábel modding kitűnő árakon!
- VADIÚJ Bontatlan! Honor 400 Lite 8/256 AMOLED 120Hz Velvet Grey, Dual SIM 2év gar
- Telefon felvásárlás! Samsung Galaxy A15, Samsung Galaxy A25, Samsung Galaxy A35, Samsung Galaxy A55
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Dr.NX

