Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zamma

    őstag

    válasz Kingcold #87301 üzenetére

    A hálózati lejátszáshoz jön még a Youtube, vagy mennyire fontos neked a Coreelec?
    Elég neked egy dualbootos rendszer vagy mindenképpen felülirnád a gyári firmwaret?
    Ha nem feltétlenül szükséges a CE, akkor az X4 vonal, ha igen akkor az X3 lesz a befutó.
    Ha a kérdésekre megvannak az egyértelmű válaszok akkor az itteni mesterurak tovább egyszerűsítik az életed... :C :DD
    Én az elmúlt héten vettem egy GT Kinget, ami S922X. Azért S922X, mert kellően erős, sok tapasztalat gyűlt össze, többedik javítás jött ki, tehát fejlesztik és nem csak piacra dobják. Én ajánlom ezt a S922X vonalat is, ha a szoftver támogatottság (custom romok, oprendszerek, firmware frissítés) fontos szempont, ezentúl kapsz egy 8 gigás előre telepített CE-t is és egy légegeret... :D Ja, és az sem mindegy hogy egy kraftos modellt nézz ki min. 4 giga rammal, mert azt sokáig foltozgatják a fejlesztők és mindíg lesz használható app/rom/szoftver a vasadhoz...
    Ha megy az orosz, akkor itt nézz szét [link]. Google translate a barátod.
    És ami nagyon fontos: kerüld a zárt vagy titkosított boot-os eszközöket, mert lényegesen lecsökkentik a támogatottságot!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák