Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ttt

    senior tag

    Na mivel szombat/vasárnap nem volt érkezésem tesztelni az OSMC 1.1-t, most tettem meg.
    Nincsenek egyelőre jó tapasztalataim :U Úgy néz ki, hogy a 64 gigás kártyát nem annyira szereti, vagy, nagy vagy lassú neki. Rátettem egy 8 gigás penre, itt már jól megy.
    De.
    (Agycicám következik) A TV-t próbálván beüzemelni kismillió bosszantás jött elő: Nem találtam hol van a
    htps kliens, mire rájöttem, hogy a pvr-est kell feltenni, majd csak azután találja a kiegészítőt. A szerver elég kevés muxot talál meg és nem a bemenet a hibás - van lehetőség kitesztelnem uh. valami a szerverben van elbaltázva. Ugyan ez az epg-vel :(

    Másik: Alapból tetszik az OSMC felülete, de annyira megszoktam már a Confluenset...de nem találtam (?) AeonFlux lett, de TV frontom ua. Nincs jel a kliensen :F

    Egyelőre hagyom, de elszomorodtam :U , azt gondoltam ezzel már nem kell sz.pnom. (Ugye a CE alatti kezdő lépéseknél is kiderült, hogy sz.r a TVH szerver ill. nincs összehangolva a kernel/tuner/miegylóphax összeállással...) Na iszok egy söröt, meg nézem a snookert - már azon, ahol begyün :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák