- Milyen TV-t vegyek?
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- RAM topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- TCL LCD és LED TV-k
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Egér probléma
Új hozzászólás Aktív témák
-
RetepNyaraB
veterán
válasz
katt777 #53442 üzenetére
Net stream lagol, vagy merevlemezes?
A netstreamnel gond lehet, hogy fene tudja milyen kepernyöfrissitesre van epp az adott adatfolyam optimalizalva, tehat összeakadhat a monitor/tv sajat frissitesevel. Ennek a megoldasahoz nem ertek.
A gepröl jatszott cucc eseteben is a vsync a fontos; ha a vga egyebkent birja a strapat (komolyabb render szüres eseten egy egyszerü igp siman megfekszik), akkor többnyire ez a gond.
Pl. a VLC player eleg rendesen tartja az adott video sajat erteket, mindenfele vacakolas nelkül, AB-vel monitorozva latszik is. Sajnos valami egy honap elötti frissites (win? vlc?) ota hülyen viselkdeik, ahogy Nalad is
A(z?) MPC-HC meg jobb, mert az hajlando default együtt müködni a madVR-rel. Nekem sajna kisse bugosan fut a gepen es zenere nem tartom a legjobbnak a bonyolult beallitasok miatt, ezert nem hasznalom. Asszem megveszem a jRivert, mert az az altalam eddig hasznalt legkomplettebb es legjobb minösegü mediaplayer szoft audio es video tekintetben. Szinten default madVR filter kepes, eleg rendesen szinkronizalja a kepfrissitest is, legfeljebb dupla fps-t tol, de az mindegy a szaggatas eseteben.TV eseteben elöfordul, h eröszakkal @24-esre kell allitani a kepet es akkor rögvest kisimul az addig lagolo film. Aztan persze vissza defaultra, ha befejezted a nezelödest.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen TV-t vegyek?
- Sorozatok
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Google Pixel topik
- Star Trek Online -=MMORPG=-
- Autós topik
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Gyúrósok ide!
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 2 i7-1165G7 32 GB Ram 512 GB SSD 1 év garancia
- Samsung Galaxy S21 Ultra / 12GB RAM 256GB / Gyárifüggetlen / 12Hó Garancia
- HP 15 Zbook Studio G8 FHD IPS i7-11850H vPro 32GB 512GB SSD Nvidia A2000 Studio Win11 Pro Garancia
- Clevo 1060 6GB Mxm 3.1 laptop videó kártya ingyen házhoz szálitással
- BESZÁMÍTÁS! ASUS B760M i7 13700K 32GB DDR4 512GB SSD RX 6800XT 16GB Phanteks Eclipse P400 Glacier
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest