Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz Monya78 #43035 üzenetére

    Ennyit számít a jobb hűtő :) Az X-en azt hiszem 4 cső van már a hűtőn és jóval vastagabb is. Mindenesetre elég a 270-é is főleg ha alapon használja valaki. Neked mennyi az alapfesz? 1,188V?
    Tegnap még teszteltem játékkal a kártyát és nem volt gond még 1190-en. A TombRaidernél észrevehető a kb plusz 10% különbség, mert amikor 1000Mhz-en teszteltem a másik kártyával, akkor a log-ban látszik hogy a vga majdnem végig 100%-on teker. Most 1190-en viszont elég kevésszer kap bele a 100%-ba, inkább 90-95% az általános. Azért számít a tuning, néhány játéknál határeset. Majd megnézem a BF4-et is, ott is éppen a100-at karcolta a másik kártya. Még FPS-t kell majd monitoroznom, mert a TR-ben nem volt mindig 60 fps, sokszor 50-60 között volt. kíváncsi vagyok hogy az attól volt -e hogy a kártya kevés volt, vagy egyszerűen ilyen.
    Remélem ez a vga most elég lesz egy, max 2 évig (az utóbbit nem hiszem). Mondjuk a procim "csak" egy i3 3225, de offline játékoknál még idáig mindenre elég volt 1680x1050-ben. Igazándiból a GTA5-öt várom, arra jó lenne ha elég lenne. :)

    Ja, ha valaki ír hőmérsékleteket a kártyájáról érdemes odaírni a felbontást, mert kipróbáltam 1280-ban is és bizony jó pár fok eltérés lehet. (sokan írják hogy max 50-60-65 fok a kártyájuk, de ha magasabb felbontáson néznék lehet hogy több lenne, tehát ez is gépfüggő)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák